Stock Board - forum fotografii stockowej
Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock (/watek-statystyki-sprzedazy-wykresy-i-trendy-na-shutterstock.html)



RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - lechyu - 2012-11-01

(2012-10-31, 23:34:58)alga38 napisał(a): bo październik i listopad to najlepsze miesiące na dl-e. Potem niestety wszystko "siada" i bańka pęka. Ja obstawiam już grudzień....

Ok, po prostu inaczej rozumiem słowo "bańka", raczej w kontekście wydarzeń podobnych do bańki internetowej z końca ubiegłego wieku. To o czym piszemy to najzwyklejsze sezonowe wahania popytu.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - max - 2012-11-01

Canion myslal chyba raczej o nadmuchanej bance koniunktury, takiej Wallstritowej co peka z hukiem, przynosi krach, plajty i samobojstwa pod nowojorskim metrem, brr...


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - TSpider - 2012-11-01

"stocki się kończą..." Icon_sad


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2012-11-29

Czas podsumować listopad:

-Rekord całomiesięcznej ilości pobrań
-Rekord całomiesięcznego dochodu
-Rekord ściągnięć jednego dnia
-Rekord $ w jednym dniu
-Rekord ilości/$ pobrań OD jednego dnia
-Najlepszy tydzień pod względem $
-Bonus (SD $102 i $75)

I to chyba byłoby na tyle w tym roku, bo grudzień zapewne będzie kiepski niczym Ferdek. Icon_cool


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Attila - 2012-11-29

To ja też podsumuję:

-Rekord całomiesięcznej ilości pobrań
-Rekord całomiesięcznego dochodu
-Rekord ściągnięć jednego dnia
-Rekord ilości i $ pobrań OD jednego dnia
-Najlepszy tydzień pod względem pobrań i $

Smile


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - SHaiith - 2012-11-29

U mnie wszystkie możliwe rekordy pobite jakiekolwiek bym sobie nie wymyślił, oby grudzień był jeszcze lepszy Smile


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - blas - 2012-12-24

No właśnie jak to jest z tym końcem i tym bardziej z tym złym grudniem?
Szczegółowych statystyk jak te wyżej nie prowadzę, ale spojrzałem na ostatnie 4 słupki z HP i to są najlepsze 4 tygodnie ever, niech będzie B4WE. I to nie licząc wyjątkowego SD.
Dodam że w 2012 byłem dosyć leniwy(przerwałem 2-letni "reżim" wrzucania fot od 2010).

Ktoś jeszcze zaobserwował grudniowe wzrosty?


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Attila - 2012-12-24

Potwierdzam. W Grudniu BME.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - kuligssen - 2012-12-24

Jest dobrze, nawet EL-ka wpadła Smile
Szkoda, że grudzień nie ma 62 dni Icon_wink


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2012-12-24

Ja w grudniu nie będę miał raczej BME... Ale ostatnie 3 tygodnie to najlepsze tygodnie, zaraz po tym kosmicznym, który miał miejsce na koniec listopada, bo tamten słupek powędrował do księżyca.
I dziwne, bo te 3 tygodnie to nie parę dolarów, a konkretne sumy lepsze od innych.
Ogólnie nie jest źle.