Stock Board - forum fotografii stockowej
Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock (/watek-statystyki-sprzedazy-wykresy-i-trendy-na-shutterstock.html)



RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - pinio27 - 2012-06-01

u mnie również BME Icon_wink To koniec stock'ów chyba Icon_cool


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2012-06-20

Wczoraj zanotowałem rekord dzienny w ilości DL.
Od rana licznik ponownie bije jak oszalały - czyżby skutek mieszania w MP?
Póki co jest dobrze... Kolejny miesiąc idzie na rekord.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - lechyu - 2012-06-20

Cholerka, u mnie wczoraj ładna sprzedaż łącznie z Elką, ale dzisiaj jak weekend lub gorzej. Nawiązując do tego co pisałeś w innym wątku, trochę słabo ostatnio u mnie z uploadami i to może być przyczyna. Może nowy silnik wyszukiwania na shutterstocku premiuje mocno tych co dużo wrzucają?


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2012-06-23

Kolejny raz BWE. Icon_cheesygrin


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2012-06-25

Kolejny miesiąc idzie na rekord, tydzień rekordowy właśnie zalicznoy... Jak spojrzę jak wszystko rozkłada się przez ostatnie 1.5 roku, to daje mi to motywacje... Bo cieżka praca idzie w parze z zarobkami.

[Obrazek: riuhqr.jpg]


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - alzajac - 2012-06-25

no pięknie to wygląda Smile tylko tak trzymać Smile


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - lechyu - 2012-07-10

Odczuwacie już spowolnienie wakacyjne? RPI spadło mi, licząc od końca kwietnia, z 0,6 na 0,3 Icon_sad
Mam nadzieję, że to przez, właśnie wakacje i dużą ilość dodanych plików w krótkim czasie, które, być może jeszcze nie zindeksowały się odpowiednio.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2012-07-10

U mnie miesiąc idzie na rekord, przewyższa w tej chwili poprzedni o +30% do 10 dnia miesiąca.
Zresztą wczoraj po natłoku OD +EL, był mój BDE.
Natomiast jeżeli chodzi o liczbę DLi, lekko się zawiodłem.

[Obrazek: vqo789.jpg]

Icon_cheesygrin


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - lechyu - 2012-07-10

Mam przeszło dwa razy mniej prac w portfolio, a BDE ponad 50 dl więc chyba całkiem nieźle. W porównaniu z czerwcem, do tej pory jest praktycznie tak samo, ale tam zdarzyła się już EL, a w lipcu jeszcze nie. Chyba odczuwam niedosyt, bo w krótkim czasie dodałem ok 300 prac i nie widzę jeszcze efektów (albo efekty są, ale okres wakacyjny to wyrównał).


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2012-07-10

(2012-07-10, 19:21:45)lechyu napisał(a): Mam przeszło dwa razy mniej prac w portfolio, a BDE ponad 50 dl więc chyba całkiem nieźle.

Zależy jeszcze czy codziennie jesteś blisko ilości DLi z rekordu.
Ważne to ustabilizować wzrost sprzedaży... Bo później ładnie skacze się na następne poziomy. Icon_cool

Ja się śmiałem, bo denerwuje mnie gdy brakuje 1 DLa, do okrągłej smumy. Icon_wink