Stock Board - forum fotografii stockowej
Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock (/watek-statystyki-sprzedazy-wykresy-i-trendy-na-shutterstock.html)



RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - alzajac - 2012-03-15

Nie nie dostałem.. Dostałem tylko maila ile mi się należy za poprzedni miesiąc. Najdziwniejsze jest to że wypłatę mam wykazaną w Payment History.
Dzień się niby jeszcze nie skończył no ale deadline mija dzisiaj..


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2012-03-15

To chyba wina leży po stronie SS... Mail zawsze przychodzi w momencie przelewu pieniędzy na PP.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - alzajac - 2012-03-15

Ja już zgłupiałem powiem szczerze.. Z iStocka wg. ich kalendarza chyba wypłata też dziś powinna być (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę).. Dziwi mnie też że w czwartek poprzedni maila do supportu wysyłałem w tej sprawie i do dziś odpowiedzi nie dostałem.. Poczekam do jutra i jutro wyślę kolejnego tym razem już przynajmniej będzie się o co zaczepić bo termin wypłaty przekroczony chociaż nadal mam cichą nadzieję że jeszcze te pieniądze przyjdą Icon_wink


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - fotek - 2012-03-15

Ja dostałem we wtorek, dzisiaj kaska juz na koncie w banku.

Edit: zarówno iStockphoto jak i paypal wysła maila o wysłaniu/wpłynieciu środków na konto PP. Dostałes takiego maila?


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - alzajac - 2012-03-15

Nic nie dostałem.. ani od SS, ani od iStockphoto ani od PayPala Icon_razz pewnie mam całkowitego bana na międzynarodowe transfery pieniędzy Icon_cheesygrin


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Attila - 2012-03-15

Ja nie dostałem maila o przelewie, a pieniądze mam.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - alzajac - 2012-03-16

Hm dziwna sprawa... Dzwoniłem właśnie do PayPala. Dowiedziałem się że w tym miesiącu żadne płatności od Shutterstock nie zostały wysłane na moje konto, nie mam żadnych zawieszonych płatności ani blokad dotyczących otrzymywania płatności, więc to nie wina PayPal. Wysłałem kolejnego maila do Shutterstock z prośbą wyjaśnienia tej sytuacji - mam nadzieję że tym razem odpiszą bo raczej nie znam angielskiego na tyle żeby do nich dzwonić. W formularzu na moim koncie Shutterstock jest i był wpisany poprawny adres email (nawet jeśli byłoby włamanie na konto to przecież przyszedłby mi mail o próbie zmiany adresu email do wypłat). I najdziwniejsze jest to że ta wypłata jest w historii płatności... No nic czekam, na odpowiedź od nich ale nie ukrywam że jestem dość wkurzony sprawą bo to nie małe pieniądze i w moim przypadku jedyne źródło dochodów. Pół biedy jeśli te pieniądze dotrą z opóźnieniem nawet i miesięcznym ale mogli by chociaż odpisać na maila... Mam nadzieję że chociaż iStockphoto nie będzie miał problemów z wypłata...


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2012-03-16

To nie jest ich miesiac najwyrazniej... Jezeli chodzi o mnie to czekam 10 dzien na rv.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Mawer - 2012-03-16

A ja dostałem e-maila o wypłacie pierwszego marca od Shutterstock a 7 z pay pala że pieniądze wpłynęły więc w moim przypadku to sumienność pierwsza klasa.
Za to wczoraj trafiłem na kosiarza paczka 42 zdjęć odwalona w całości w większości powód nadużycie programu korygującego szumy ( dodam że zdjęcia w ISO 200 robione) ale najbardziej rozbawił mniej jeden powód odrzucenia, na zdjęciu mam startujący samolot pasażerski który jest już kilka cm nad ziemią i ma cień normalne ale w przypadku naszego szanownego inspektora to jest nie normalne i zdjęcie odwalił za cienie, da się gdzieś napisać na niego jakąś skargę???


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - DeKa - 2012-03-16

Mawer, być może masz rację ale mnie się wydaje, że nie chodzi tutaj dosłownie o TE cienie ( shadows ) akurat pod samolotem. Bardziej chyba chodzi tutaj ogólnie o ciemne miejsca w całym kadrze. Może pokaż to zdjęcie to będzie łatwiej rozumieć/dyskutować.