Stock Board - forum fotografii stockowej
Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock (/watek-statystyki-sprzedazy-wykresy-i-trendy-na-shutterstock.html)



RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2012-02-09

Jak dobrze pojdzie to dzis bede mial BWE... Choc jeszcze zostal piatek i sobota.
Idzie jak burza (puk, puk)...

A co do pytania o tekstury... One ida ladnie ale mam kilka zdjeciowych/ilustracyjnych hitow i one ida codziennie i czesto na OD...

Mam w folio kilka tekstur na ktore poswiecilem duzo czasu i sa moim zdaniem dopieszczone jak Paris Hilton, a sie nie sprzedaja, inne ktorym poswiecilem kilka klikniec sie sprzedaja bardzo dobrze - nie ma wyznacznika.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - alzajac - 2012-02-11

Niesamowity tydzień.. Wysyp OD... Bezapelacyjnie BWE dodatkowo wtorek to BDE (73 DLe) i nawet sobota świetnie idzie... Od poniedziałku prawdopodobnie wskakuję na 0,36$ Icon_cheesygrin Nawet wliczając sobotę to średnia z tego tygodnia to 55 DLi.. Oby było tylko lepiej Smile


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Ariene - 2012-02-12

Gratki, zawsze to odrobinka więcej, choć nie aż tak odczuwalna, jak przy przejściu z 0,25 na 0,33 Icon_wink


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2012-02-13

Gratulacje...
Ja mialem najlepszy tydzien na SS... Oby caly czas tak szlo na + .


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2012-02-14

Dzis jakas masakra u mnie, gorzej poki co niz w niedziele.
Pliki poznikaly... Znow trzeba cierpliwie czekac, az ktos naprawi wszystko.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - lechyu - 2012-02-14

Coś mieszają. U mnie sobota lepsza od wielu dni w tygodniu, a dzisiaj baaardzo przeciętnie. I faktycznie, mimo że widzę nowe pliki, to nie sprzedało się nic z ostatnich wrzut.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - ania - 2012-02-15

no wlasnie, mialam pytac czy to tylko u mnie tak... od pewnego czasu sprzedaje stare pliki, a nowe schodzą sporadycznie.... jakis czas temu bylo dokładnie na odwrót... zastanawiam sie czy to kwestia jakis ustawien na moim koncie??



RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2012-02-18

(2011-11-05, 23:51:34)MaxyM napisał(a): 3694 Smile

W rankingu ilosciowym awansowalem na 2474... Icon_cool


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - piotr290 - 2012-02-20

no bardzo ładnie i jak tu mówić że stocki się kończą Smile
moja gratulacje jeszcze trochę i będzie sama czołówka


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Wuja - 2012-02-20

starocie schodzą jako tako nowe jakby w studnie..