Stock Board - forum fotografii stockowej
Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock (/watek-statystyki-sprzedazy-wykresy-i-trendy-na-shutterstock.html)



RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - pershing - 2011-12-20

Ja też odpuścilem, wysłałem tylko tematykę świąteczną, a teraz czekam do Nowego roku z uploadem nowych fotek.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Studioflara - 2011-12-20

To ja też odpuszczam. Świąteczną to chyba lepiej w listopadzie wysyłać.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - pershing - 2011-12-20

Właśnie w listopadadzie poszła, ale furory nie zrobiła, zwlaszcza, że jeszcze zniknęła z folio na prawie tydzień.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Studioflara - 2011-12-20

z tym znikaniem dziwna rzecz, ale jak ostatnio mi coś ubyło z folio, to sprawdziłam czy można to wyszukać i normalnie było, dało się kupić


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - wacpan - 2011-12-21

z ta odchlania tez chyba juz nie do konca aktualne. Moze nie odkrywam ameryki ale mam wrazenie ze czasy kiedy to zdjecia na poczatku swojego istnienia w bazie Shutterstock byly mocno premiowane juz dawno minely. Swiateczne klimaty robilem od pazdziewnika i lipa z tego wyszla za to zeszloroczne sprzedawaly sie bardzo dobrze.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - lechyu - 2012-01-18

Jak tam Panie i Panowie sprzedaż w nowym roku?


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - pershing - 2012-01-18

U mnie na poziomie zeszłorocznym, może trochę więcej OD w styczniu, ale mniej abonamentówych co w sumie wyrównuje sprzedaż. Ale jjak już gdzieś wcześniej pisałem w moim przypadku to co bym nie robił zawsze +- 10% co miesiąc ta sama kwota, i ciągle niestety poniżej 100$. W przyszłym miesiącu powinienem wskoczyć na 0,36$ więc może coś wtedy drgnie.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - alga38 - 2012-01-18

U mnie gdyby nie tekstury, to by była wielka nędza. Schodzi ich ok 80%, reszta to tematy wiosenne.... a że backgroundów mam dosłownie kilka, więc sprzedaż słaba Icon_sad Pewnie kolega Alzajac bije rekordy Icon_wink


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - alzajac - 2012-01-18

A widzisz alga, mówiłem że w teksturkach i tłach pieniądz siedzi Icon_cheesygrin Żeby je jeszcze łykali jak leci to by pięknie było Smile Czy rekordy to nie wiem ale średnio dziennie mi wychodzi na dzień dzisiejszy 37 DLi także nie mogę narzekać Icon_wink


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - claraveritas - 2012-01-18

tylko pogratulować alzając..może i ja spróbuje swoich sił w tym temacie