Stock Board - forum fotografii stockowej
Zmiany w wyszukiwarce Shutterstock m.in. Real-Time Search - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Zmiany w wyszukiwarce Shutterstock m.in. Real-Time Search (/watek-zmiany-w-wyszukiwarce-shutterstock-m-in-real-time-search.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zmiany w wyszukiwarce Shutterstock m.in. Real-Time Search - gbh007 - 2010-06-29

Trzeba sie liczyć z dłuższym oczekiwaniem na rozpatrzenie uploadu. Wkraczamy w okres urlopowy dla pracowników Shutterstock (no i nasz chyba tez Icon_wink ). Tak jest co roku.


RE: Zmiany w wyszukiwarce Shutterstock m.in. Real-Time Search - Wuja - 2010-06-29

Taa czekam juz 4 dni na rozpatrzenie...


RE: Zmiany w wyszukiwarce Shutterstock m.in. Real-Time Search - blas - 2010-06-29

ja podobnie dłużej czekam na ss. za to na is jakby przyspieszyli


RE: Zmiany w wyszukiwarce Shutterstock m.in. Real-Time Search - Brejeq - 2010-06-30

w sobotę zrobiłem upload i dzisiaj rano dopiero zaakceptowane...


RE: Zmiany w wyszukiwarce Shutterstock m.in. Real-Time Search - edi - 2010-06-30

dokladnie, zdjecia wysylane od soboty, jeszcze wczoraj cos dorzucilem do kolejki i dopiero w nocy zaakceptowali [100%], za to moge powiedziec ze z zaakceptowanych sa juz 2 pierwsze DL'e, wiec ten search musi byc real-time na shuttestocku


RE: Zmiany w wyszukiwarce Shutterstock m.in. Real-Time Search - mathom - 2010-06-30

Kod:
81,115 new photos

coś mało, chyba faktycznie sezon ogórkowy się zaczął, co widać też po sprzedaży niestety. Ostatnio też zauważyłem więcej odrzutów Icon_sad


RE: Zmiany w wyszukiwarce Shutterstock m.in. Real-Time Search - Ariene - 2010-06-30

tak, dużo odrzutów i mało DLi... no to czas na wakacje, do poczytania za 2 tygodnie Icon_wink


RE: Zmiany w wyszukiwarce Shutterstock m.in. Real-Time Search - majszter - 2010-07-01

Nadal nie wiem, jaki dzień tygodnia jest teraz najlepszy do wysyłania zdjęć na SS. Czy te Wasze zdjęcia zaakceptowane w środę miały dobry start ?

No i u mnie BME, przy zaledwie 16 zdjęciach dodanych w tym miesiącu. Więc ja nie wierzę w sezon ogórkowy.


RE: Zmiany w wyszukiwarce Shutterstock m.in. Real-Time Search - edi - 2010-07-01

no u mnie moze nie BME ale zadowalajacy miesiac, z tym ze dodanych ponad 250 fotek, gdyby nie to ze wakacje to liczylbym na dobry lipiec a tak to zobaczymy, dzisiaj z rana glucha cisza, dlatego nie lubie poczatkow miesiaca, zreszta poczatek czerwca tez byl dretwy i dopiero kolo 10 sie u mnie ruszylo, mam nadzieje ze lipiec bedzie lepszy i rowniejszy pod tym wzgledem,
z fotek zaakceptowanych w srode pare DL'i wpadlo, ale to ciezko mowic o jakims trendzie, generalnie w czerwcu najlepsze dla mnie dni tygodnia to byly pon,wt,sr,czw piatek juz lecial w dol i sb oraz n to wiadomo ze nawet polowy z normalnego dnia nie ma :/


RE: Zmiany w wyszukiwarce Shutterstock m.in. Real-Time Search - edi - 2010-07-03

czy u was rowniez taka cisza na Shutterstock ? domyslam sie ze pewnie jest to w jakims stopniu zwiazane z 4th of july weekend i ichniejszym swietem narodowym, zobaczymy jak sie weekend rozwinie