Stock Board - forum fotografii stockowej
Wpłaty z Partner Program - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wpłaty z Partner Program (/watek-wplaty-z-partner-program.html)



RE: Wpłaty z Partner Program - irontrybex - 2014-02-25

Przy obecnej ilości DL to przez najbliższe pół roku z IS będę wychodzić na zero. Świetne info.


RE: Wpłaty z Partner Program - Ariene - 2014-02-25

Tak z ciekawości zapytam, czy ktoś dał sobie chwilkę na dodanie 2+2 i na zastanowienie nad zamykającym się partnerem Istocka, photos.com?

Jest taka fajna piosenka... "open your eyes..." Icon_wink


RE: Wpłaty z Partner Program - fotek - 2014-02-25

(2014-02-25, 18:54:29)Ariene napisał(a): Tak z ciekawości zapytam, czy ktoś dał sobie chwilkę na dodanie 2+2 i na zastanowienie nad zamykającym się partnerem Istocka, photos.com?

Nie chce mi sie myślec... co sugerujesz?


RE: Wpłaty z Partner Program - arturm - 2014-02-25

Masz na myśli, że problem wynikł z photos.com i nie potrafią sobie z nim poradzić dlatego go zamykają, czy coś innego?


RE: Wpłaty z Partner Program - fotek - 2014-02-25

Ja to przede wszystkim widzę, ze ta afera odsuneła na daleki plan pytanie: co z naliczeniem PP za styczeń... jest prawie koniec miesiaca.


RE: Wpłaty z Partner Program - wiskad - 2014-02-25

Akurat u mnie cofnęli EL-kę za 39,84$ z Thinkstocka a nie z Photos.com więc to raczej nie to...
A co do PP za styczeń - oby były choć minimalnie większe od tego, co zabiorą...


RE: Wpłaty z Partner Program - arturm - 2014-02-25

Sławek....a kogo to interesuje SmileSmile Naliczą czy nie, pytanie czy za dwa miesiące nie zabiorą Smile Ja to chyba nawet nie będę wypłacał na IS tego co dostane z PP chyba, że po półrocznej przerwie.

WISKAD, dobrze wiedzieć. Ale to było jedyne zdjęcie cofnięte, że jesteś pewien?


RE: Wpłaty z Partner Program - wiskad - 2014-02-25

Mam na tyle mała sprzedaż, że widzę, że mi jedyną EL-kę w tym okresie wycofali - specjalnie sprawdziłem, poszła na Thinkstocku


RE: Wpłaty z Partner Program - rpd - 2014-02-25

Przyszła mi do głowy jedna myślSmile W październiku miałem jedną EL i kilkadziesiąt pobrań gdzie prowizja była na poziomie chyba 3,96. I mniej więcej taka kase mi cofnęli.
I teraz pytanie. Czy iStockphoto działa tak samo jak Deposit tak jak tu Ariene sygnalizowała kilka dni temu? To by sie zgadzało. sprzedają rozszerzone licencje a nam zaliczaja 0,28. Od listopada sprzedaż droższych licencji u mnie jest prawie zerowa. Same 0,28 i sporadycznie jakieś pobrania około 1 $


RE: Wpłaty z Partner Program - AndyCandy - 2014-02-25

(2014-02-25, 21:15:11)rpd napisał(a): Przyszła mi do głowy jedna myślSmile W październiku miałem jedną EL i kilkadziesiąt pobrań gdzie prowizja była na poziomie chyba 3,96. I mniej więcej taka kase mi cofnęli.
I teraz pytanie. Czy iStockphoto działa tak samo jak Deposit tak jak tu Ariene sygnalizowała kilka dni temu? To by sie zgadzało. sprzedają rozszerzone licencje a nam zaliczaja 0,28. Od listopada sprzedaż droższych licencji u mnie jest prawie zerowa. Same 0,28 i sporadycznie jakieś pobrania około 1 $

To jest wysoce prawdopodobne...