Stock Board - forum fotografii stockowej
Wpłaty z Partner Program - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wpłaty z Partner Program (/watek-wplaty-z-partner-program.html)



RE: Wpłaty z Partner Program - Bridzia - 2014-02-25

Jak żyję to nie spotkałam się z takim cyrkiem, żeby za błędy firmy płacił klient czy partner! To wałek!


RE: Wpłaty z Partner Program - wiskad - 2014-02-25

No cóż, ledwo dołączyłem do tego forum i zdążyłem się przywitać i już muszę dołączyć do (wk...) niezadowolonych.

Over Payment Total=$50.64

Monthly Recoup Amount=$8.44


RE: Wpłaty z Partner Program - SHaiith - 2014-02-25

Także dostałem maila. Szlak mnie trafia, żeby nie powiedzieć kurw.....ca.
Chyba setkę sobie strzelę i na to spojrzę jeszcze raz.
Jak patrze na obecny swój zarobek na iStoku to wychodzi mi na to, ze wszystko będą zabierali.

Partner Program Recoupment Notification
Hello Shaiith,

We discovered that there were some irregularities with September 2013 and October 2013 Partner Program royalties payments. There were a number of contributor accounts that were overpaid royalties over these two months. Unfortunately your account was one of the affected accounts.

We have calculated the over payment amount to be $573.00. Rather than take this amount out of your royalty balance in one adjustment we have decided to schedule the removal of these funds over a 6 month period. Starting before the end of February 2014 we will begin removing $95.50. Once per month for the next six months we will recoup the balance of the over payment. You will receive a monthly notification as immediately after the funds are removed.


Over Payment Total=$573.00

Monthly Recoup Amount=$95.50


RE: Wpłaty z Partner Program - Bridzia - 2014-02-25

O cholera trzymaj się chłopie!


RE: Wpłaty z Partner Program - alzajac - 2014-02-25

Oficjalnie stwierdzam że nie zobaczą ode mnie już żadnego nowego pliku. Miarka się przebrała. Fotolia się ucieszy.

SHaiith, szczere współczucie. A myślałem, że ja mam przesrane.


RE: Wpłaty z Partner Program - Damian - 2014-02-25

(2014-01-09, 20:25:05)Damian napisał(a):
(2014-01-09, 19:57:26)aniaz napisał(a): raczej będą zwroty

No to chyba byłby gwóźdź do ich trumny.

Ale miało by to dla nich pewien sens. Skoro listopad był tak słaby trzeba zaniżyć październik co by w oczy słupki się tak nie rzucały
Październik u mnie niemal taki jak listopad. Czyli wychodzi na to że w październiku się nachapałem. Smile .
hehe, Amatorka i beszczel na maxa. Do tego lakoniczne odpowiedzi bez jakichkolwiek konkretów z sugerowaniem że to prawdopodobnie oni są pokrzywdzeni bo biedacy za dużo zapłacili. A ten tekst, że to ONI zauważyli już mnie rozwalił na maxa. Gdyby nie raban na forach sprawy by nie było.



Ehh, aż musiałem siebie zacytować.
U mnie tak jak u was trzeba do iStockphoto dołożyć aby jakoś działało Smile
Zero konkretów i brak kontroli dla nas nad tym co się z plikami dzieje. robią co chcą.

SHaiith podlicz swoje wszystkie wypłaty z tego stocka dodaj do tego co masz jeszcze nie wypłacone i porównaj ta kwotę z tą którą masz w profilu jako wszystkie "zarobki". Może jednak oni też ci są coś winni. Zresztą wszystkim proponuję takie podliczanko. U mnie wychodzą ciekawe rzeczy.


RE: Wpłaty z Partner Program - MattZ90 - 2014-02-25

Szmaciorze :/


Over Payment Total=$31.68

Monthly Recoup Amount=$5.28



RE: Wpłaty z Partner Program - majszter - 2014-02-25

To nie była miła wiadomość ...

Over Payment Total=$504.54

Monthly Recoup Amount=$84.09


RE: Wpłaty z Partner Program - Esdras - 2014-02-25

A dla czego nie zrezygnujecie z ich złodziejskich usług.


RE: Wpłaty z Partner Program - Bridzia - 2014-02-25

No właśnie może ktoś ma pomysł co z nimi zrobić?