Stock Board - forum fotografii stockowej
Wpłaty z Partner Program - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wpłaty z Partner Program (/watek-wplaty-z-partner-program.html)



RE: Wpłaty z Partner Program - kreatorex - 2013-12-21

Ja nie sprzedałem w g360 chyba nic, chyba bo ciężko to sprawdzić ale nie mam innych słupków niż PP tzn zielonych..


RE: Wpłaty z Partner Program - toomi123 - 2013-12-21

A mozna zobaczyc jakie grafiki mam w getty albo wogole ich tam nie ma


RE: Wpłaty z Partner Program - aniaz - 2013-12-21

Nie naliczają jeszcze PP, naprawdę niewiele wysiłku kosztuje zaglądnięcie na forum IS, jest zakładka o PP.
Posted By kelvinjay:
The PP payout has not really started yet. All we have so far are a few people reporting what appear to be Getty 360 sales, which also show up as green bars, sales from the actual PP sites have not been reported yet.

Podsumowując:
- naliczyli już sprzedaż z GI - fioletowe słupki
- naliczyli getty 360, pojawia się jako zielony słupek z PP
- nie naliczyli jeszcze PP


RE: Wpłaty z Partner Program - toomi123 - 2013-12-21

Mi chodziło o to czy można gdzies zobaczyc jakie pliki sa w getty bo moze nie mam nic


RE: Wpłaty z Partner Program - aniaz - 2013-12-21

Warto przeczytać wątek, do którego linka podesłałam wcześniej, niż zadawać to samo pytanie. Ale proszę bardzo, specjalnie dla Ciebie wklejam to, co pisał Lobo:
"...I don't want people to expect this to be a HUGE change to how ALL our buyers access iStock/Getty/Thinkstock content. It's a very select group of buyers who will be able to access the Getty 360 site."

"This will not be available to the greater community of buyers that already purchase from Getty Images, iStock, and the Partner Program. Our intent isn't to provide this service to the entire buyer community. Again, it's for a select group of high value clients."

"Posted By wdstock:
Will we as contributors have our own "special log-in" so we can see what our images are being sold for on "Getty 360"?
Posted By Lobo:
I think I can clear up this confusion. No, you won't be provided with a special log in so you can see what has sold:
Royalties from Getty Images 360 will be reported monthly under the Getty Images category in your stats. Since the customer access is so focused we expect the returns to be proportionate to the limited audience but we are pleased to be able to begin to expose our best Getty Images customers to the full breadth of RF content we represent for the first time.


Jeśli chodzi o zwykłą sprzedaż w Getty, to jeśli nie byłeś EX to żadne Twoje zdjęcie tam nie powędrowało.


RE: Wpłaty z Partner Program - toomi123 - 2013-12-21

Dziekuje za wyjasnienie juz wszystko jasne.


RE: Wpłaty z Partner Program - GregorK - 2013-12-23

a swoją drogą mogliby już naliczyć za listopad ... Icon_cheesygrin


Odp: Wpłaty z Partner Program - thepiwko - 2013-12-23

Pewnie po świętach zlicząSmile Zresztą z rozpatrywaniem też zbytnio się nie śpieszą. Sami szczęśliwi ludzie tam pracująSmile


RE: Wpłaty z Partner Program - SHaiith - 2013-12-27

Czy ktoś może orientuje się kiedy zaczną naliczać PP za Listopad?


RE: Wpłaty z Partner Program - fotek - 2013-12-27

Nie widze na forum IS żadnej konkretnej informacji na ten temat. Może sami jeszce nie wiedzą