Stock Board - forum fotografii stockowej
Wpłaty z Partner Program - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wpłaty z Partner Program (/watek-wplaty-z-partner-program.html)



RE: Wpłaty z Partner Program - rachwal - 2013-07-16

No, nie był to craft08 Icon_wink


RE: Wpłaty z Partner Program - fotek - 2013-07-16

(2013-07-16, 08:51:33)rachwal napisał(a): No, nie był to craft08 Icon_wink

Nie twierdze, ze to craft, tyle, że on tez jest EX Smile


RE: Wpłaty z Partner Program - rachwal - 2013-07-16

Napisałem, że to pewnie "równowaga w przyrodzie"... jednemu daje, innym odbiera.


RE: Wpłaty z Partner Program - fotek - 2013-07-16

(2013-07-16, 09:03:01)rachwal napisał(a): Napisałem, że to pewnie "równowaga w przyrodzie"... jednemu daje, innym odbiera.

Coś w tym jest, niemniej napisałeś tak, jakby natura dała EX-om, a odebrała reszcie hołoty Smile

U mnie widać wzrost DL-li jednak nie rekompensuje to niestety spadku cen.
Nie wiem kiedy sie przyzwyczaję do cen rzędu $0,22 - $0,25 na tym stocku Icon_sad

W okresie styczen-marzec, jako EX miałem średnio $5.35/DL a teraz to cos ok. $0.44/DL... szok!!!


RE: Wpłaty z Partner Program - rachwal - 2013-07-16

Odnosiłem się do całego ogólnego narzekania na ISP... ale to nie temat na ten wątek (sam sobie zaraz karę wymierzę).


RE: Wpłaty z Partner Program - kreatorex - 2013-07-16

Fotek ale mnie brzydko nazwales...Icon_wink


RE: Wpłaty z Partner Program - MaxyM - 2013-07-16

Ogólnie sytuacja wygląda tak jak z typowym oszustem - nie chce mi się wierzyć, że mogą mieć tam, aż taki burdel... Inaczej tego nazwać nie można skoro mają po całości wyj* na osoby tworzące im biznes. Nie ważne, czy ktoś zarabia dolary czy setki, dostają od nas materiał, na którym zarabiają i to nie małe procenty z naszej pracy. Jest to niedopuszczalne, by w ten sposób prowadzić dialog z ludźmi, którym wiszą pieniądze. Tak jak wcześniej napisałem, nie mam ciśnienia na $ ale po prostu tak po ludzku zaczynam czuć się oszukany... Pieprzeniem farmazonów, zbywaniem pytających, rozmywaniem głównego problemu... Równie dobrze, mogę przestać oglądać wiadomości, bo krętactwa rządu w pigułce zastępuje Istock. Jak trudnym jest zdobycie statystyk ze stron PP odnośnie każdego portfolio pożyczonego z IS i ustalenia łącznej sumy? To nie czasy telegrafów...


RE: Wpłaty z Partner Program - Crazy_Cat - 2013-07-16

Ktoś tu rzeczywiście ostro nas w balona robi. Do końca kwietnia średnio po paręnaście pobrań z PP zamienia się nagle w średnio 2... A mam już naliczone niby do 10-tego. To jest wbrew prawom statystyki. Ciekawe... Jeśli to tak zostanie, to ja to widzę jako jawne oszustwo.


RE: Wpłaty z Partner Program - MaxyM - 2013-07-16

Widzisz, ja mam całe jedno pobranie naliczone w PP przez dwa miesiące.
8 Maja... Przecież to są jaja.


RE: Wpłaty z Partner Program - majszter - 2013-07-16

U mnie też niezły spadek z 600DLi za kwiecień do 1 DLa za maj :-|