Stock Board - forum fotografii stockowej
Wpłaty z Partner Program - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wpłaty z Partner Program (/watek-wplaty-z-partner-program.html)



RE: Wpłaty z Partner Program - fotek - 2013-07-05

Liczą GI za maj Smile


RE: Wpłaty z Partner Program - StudioKN - 2013-07-05

Mi tez zaczęło kapać Smile


RE: Wpłaty z Partner Program - ajma - 2013-07-05

Nie wiem czy tutaj zadać to pytanie, ale które pliki z naszych kolekcji na iStockphoto są sprzedawane w ramach G.I. Sales? Jak to jest z Ex i noEX?


RE: Wpłaty z Partner Program - fotek - 2013-07-05

(2013-07-05, 21:31:08)hlynur napisał(a): Możecie sprawdzić u siebie normalne pobrania za czerwiec.
Mam wrażenie, napiszę inaczej: jestem pewien że skubneli mnie na każdym pobraniu 4 centy.

To jest nie do sprawdzenia, ponieważ nie wiemy za ile kupujący zakupili kredyty


RE: Wpłaty z Partner Program - fotek - 2013-07-05

(2013-07-05, 21:59:20)hlynur napisał(a): Przykładowo sprzedajesz zdjęcie za 0,56$ i widnieje to w statystyce, a po miesiącu jest 0,52.
Omamów nie mam, piję to co piłem....Smile, a nikotyna mnie rzuciła.Także po staremu.

Przykładowo, miesiać temu klient kupił paczkę 30 kredytów, przy której kosztuje go to $1.67/credit, a inny klient kupił paczkę 60 kredytów, przy której ma $1.58/credit.

No i teraz jeden i drugi kupili Twoje zdjecie w tym samym rozmiarze, ale Ty dostaniesz rózne kwoty.

Jeszcze dzisiaj nic nie piłem


RE: Wpłaty z Partner Program - kreatorex - 2013-07-08

..a kto powiedział że prowizja dla fotografa musi się zmniejszyć ????...
cuda czasem się zdarzają Icon_wink


RE: Wpłaty z Partner Program - Crazy_Cat - 2013-07-08

Czy komuś wpada już PP za maj? U mnie ciągle cisza...


RE: Wpłaty z Partner Program - kwasny221 - 2013-07-08

Nie spodziewaj się zbyt szybko. Na forum IS Lobo zwodzi ludzi już od tygodnia i dalej nic w tym temacie nie jest jasne.


RE: Wpłaty z Partner Program - aniaz - 2013-07-08

Coś czuję, że naliczą dopiero razem z tymi za czerwiec czyli najwcześniej po 15 lipca.. Lobo twierdzi, że chcą zdążyć do wypłat, które będą w piątek, ale wątpię, że zdążą, przecież naliczanie PP trwa kilka dni a jutro już wtorek


RE: Wpłaty z Partner Program - SHaiith - 2013-07-08

Napisałem swoje na tym forum. Fakt, że moja wypowiedź jest ostra, ale po odpowiedzi Lobo widać, że nic nie wie i zwodzą nas za nos. Moim zdaniem komuś było na rękę nie wypłacać tej kasy.
Wcale bym się nie zdziwił jakby normalnie naliczyli kasę za czerwiec, a całkowicie pominęli rozliczenia za maj. Pod przykrywka problemów technicznych. Wątpię aby razem naliczyli kasę za maj i czerwiec, zresztą Lobo pisał, że danych za czerwiec w ogóle na razie nie mają.
Wiem jedno przeginają i wciskają nam kit. Zaczynam zastanawiać się czy czy ma sens wrzucanie nowych fotek. PP olewają, dla większości osób (non-EX) to większa część zarobku z iStocka. Stawki obniżyli do głodowego poziomu, nawet na 123rf mam większe stawki. Przykra sprawa.