Stock Board - forum fotografii stockowej
Wpłaty z Partner Program - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wpłaty z Partner Program (/watek-wplaty-z-partner-program.html)



RE: Wpłaty z Partner Program - isia123 - 2015-12-08

Dzięki fotek za linka, ale ja wypełniłam ten formularz podatkowy już 2 miesiące temu.
Czy można gdzieś sprawdzić, że jest zaakceptowany?


RE: Wpłaty z Partner Program - fotorince - 2015-12-08

(2015-12-08, 14:15:56)isia123 napisał(a): Dzięki fotek za linka, ale ja wypełniłam ten formularz podatkowy już 2 miesiące temu.
Czy można gdzieś sprawdzić, że jest zaakceptowany?

Nie chodzi o formularz, chodzi o to że potrącili Ci pieniądze do wypłaty. Poszedł przelew i tyle.
Naprawdę wyluzuj i poszperaj troszkę na forum, chyba już wszystko było.


RE: Wpłaty z Partner Program - fotek - 2015-12-08

(2015-12-08, 14:15:56)isia123 napisał(a): Dzięki fotek za linka, ale ja wypełniłam ten formularz podatkowy już 2 miesiące temu.
Czy można gdzieś sprawdzić, że jest zaakceptowany?

Tam nie tylko o formularzu jest... no ale dobra.... zabieraja kase do wypłaty 7-go, wypłacają 25-go za poprzedni miesiąc o ile uzbierało Cię się na jego koniec $100


RE: Wpłaty z Partner Program - RedMoon - 2015-12-08

(2015-12-08, 12:10:41)isia123 napisał(a): Wiecie co? Nie chcę panikować ale mój wczorajszy Balance $299.45 spadł dzisiaj do $85.03
Co jest grane???

Prawdopodobnie po prostu pobrali Ci pieniądze na wypłatę którą dostaniesz po 20 grudnia, czyli przeszło 200 dolarów, to co miałaś na koncie zgromadzone do 30 listopada. A to co zostało jako aktualny "balance", to już zgromadziłaś w grudniu, czyli liczy się do następnej wypłaty.

Wejdź tutaj:

http://www.istockphoto.com/user_payout_report_2.php

Na głównej stronie profilu zakładka "Financials" obok "Stats" i "Payouts Report" I tam powinnaś mieć to wyszczególnione co Ci zabrali na wypłatę.

(2015-12-08, 14:15:56)isia123 napisał(a): Dzięki fotek za linka, ale ja wypełniłam ten formularz podatkowy już 2 miesiące temu.
Czy można gdzieś sprawdzić, że jest zaakceptowany?

Nie wiem czy da się to sprawdzić, mi nic nie przyszło na maila, ani nic się nie potwierdziło, ale zadziałało, bo z wypłaty potrącili mi tylko 4 %, czyli to co sprzedane w USA. Więc po wypłacie się dowiesz czy dobrze wypełniłaś. Icon_wink


RE: Wpłaty z Partner Program - isia123 - 2015-12-08

Ależ narobiłam tutaj wsi... Icon_wink
Dobra już nie panikuję i czekam cierpliwie. Icon_wink
Dziękuję za odpowiedzi. Icon_wink


RE: Wpłaty z Partner Program - isia123 - 2015-12-08

RedMoon, dzięki za szczegółową wskazówkę.
Rzeczywiście w Payouts Report stoi jak wół:

Nov 30, 2015 Pending $XXX.XX Paypal


RE: Wpłaty z Partner Program - mikiel - 2015-12-08

tak z ciekawości spytam zaglądając do zakładki Partner Program zobaczyłem ze sa jeszcze 3 inne,
Credit Subscriptions
Image Subscriptions
Extended Licenses
i sprzedaż mam tylko w Image Subscriptions pozostałe dwie 0, porostu nikt jeszcze nic nie kupił czy coś powinienem włączyć


RE: Wpłaty z Partner Program - yuma2 - 2015-12-08

(2015-12-08, 23:22:01)mikiel napisał(a): tak z ciekawości spytam zaglądając do zakładki Partner Program zobaczyłem ze sa jeszcze 3 inne,
Credit Subscriptions
Image Subscriptions
Extended Licenses
i sprzedaż mam tylko w Image Subscriptions pozostałe dwie 0, porostu nikt jeszcze nic nie kupił czy coś powinienem włączyć

nie kupili Icon_sad


RE: Wpłaty z Partner Program - mikiel - 2015-12-08

(2015-12-08, 23:34:27)yuma2 napisał(a): nie kupili Icon_sad

niezależne od tego czy jestem Exclusive czy nie |


RE: Wpłaty z Partner Program - adalbert74 - 2015-12-09

Mhm.. zaczęło mi dziś naliczać Image Subscriptions.
Mam pytanie odnośnie PP - Czy komuś jeszcze naliczane sa wpływy z PP?
... (pytam, gdyż u mnie PP skończyło się na 10.11 - oczywiście nie mogę wykluczyć, że do końca miesiąca juz nic więcej się nie sprzedało od 10.11... ale w poprzednich miesiącach każdego dnia cos kapało - trudno mi uwierzyć, że przez 20 dni PP nic nie przyniósł)