Stock Board - forum fotografii stockowej
Wpłaty z Partner Program - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wpłaty z Partner Program (/watek-wplaty-z-partner-program.html)



RE: Wpłaty z Partner Program - richart - 2015-06-08

Adminie drogi jeśli uznasz, że zabłądziłem z tym wątkiem to go usuń. Ale do rzeczy: jakiś czas temu przeczytałem na istockowej części forum o dziwnej niezgodności liczby pobrań widocznej pod zdjęciem w portfolio, a liczbą widoczną w części finansowej. Mam kilka zdjęć, które w portfolio maja większą liczbę pobrań niż wynika to z rozliczeń finansowych. Czy to problem z jakimś poślizgiem czasowym czy nas robią po rogach?  


RE: Wpłaty z Partner Program - bluefilter - 2015-06-08

Z tymi rogami niektórzy się obnoszą tu i tam.
Nie wiem czy to jest powód do dumy........
Nie prościej napisać: czy nas robią po portfelu.


RE: Wpłaty z Partner Program - yuma2 - 2015-06-08

(2015-06-08, 11:25:58)richart napisał(a): Adminie drogi jeśli uznasz, że zabłądziłem z tym wątkiem to go usuń. Ale do rzeczy: jakiś czas temu przeczytałem na istockowej części forum o dziwnej niezgodności liczby pobrań widocznej pod zdjęciem w portfolio, a liczbą widoczną w części finansowej. Mam kilka zdjęć, które w portfolio maja większą liczbę pobrań niż wynika to z rozliczeń finansowych. Czy to problem z jakimś poślizgiem czasowym czy nas robią po rogach?  

Rozbieznosci sa czesto, aczkolwiek czas jest tutaj wazny, z reguly okres rozliczeniowy i podliczeniowy z PP konczy sie najponiej 25-go wiec wtedy warto spradzic. Pod zdjeciem z tego co wiem to i tak nie ma licznika z PP chyba tylko z iStocka ew getty, ale tego nie jestem pewien.


RE: Wpłaty z Partner Program - bluefilter - 2015-06-09

Nie chcę krakać, ale nie podoba mi się naliczanie za maj.
18 maja wystrzał zakupowy, oby znów nie trzeba było zwracać kasy....


RE: Wpłaty z Partner Program - dobry44 - 2015-07-07

Ruszyła maszyna...


RE: Wpłaty z Partner Program - kreatorex - 2015-07-07

Ja to nawet juz się tym PP nie podniecam u mnie normalnie schody do piwnicy, przy zwiększającej się regularnie liczby plików, wcześniej mniejsza liczba gniotów generowała wiecej dodam ze obecnie mam jeszcze kilkadziesiąt grafik...powinien być wątek sciana płaczu Is Smile


RE: Wpłaty z Partner Program - RedMoon - 2015-07-12

(2015-06-08, 11:25:58)richart napisał(a): Adminie drogi jeśli uznasz, że zabłądziłem z tym wątkiem to go usuń. Ale do rzeczy: jakiś czas temu przeczytałem na istockowej części forum o dziwnej niezgodności liczby pobrań widocznej pod zdjęciem w portfolio, a liczbą widoczną w części finansowej. Mam kilka zdjęć, które w portfolio maja większą liczbę pobrań niż wynika to z rozliczeń finansowych. Czy to problem z jakimś poślizgiem czasowym czy nas robią po rogach?  

A właśnie ostatnio miałem o to pytać, bo też w sumie dopiero kilka dni temu to zauważyłem sortując sobie swoje PF wg najpopularniejszych i znalazłem zdjęcia, które pisze, że mają 5 pobrań, a jeszcze ani centa za nie nie otrzymałem. No ale stwierdziłem, że poczekam do momentu, aż zaczną zliczać $ z abonamentu, bo te zdjęcia dodałem nie dawno, więc wydaje mi się, że to są właśnie pobrania abonamentowe, które za parę dni powinno naliczyć. Bo tych z partner program w PF i tak nie wyświetla.


RE: Wpłaty z Partner Program - bluefilter - 2015-07-12

Puknij w:
-My Account
-My Uploads
-Partner Program
Tam masz co i za co, po ile.

Jeśli o to pytasz.


RE: Wpłaty z Partner Program - MattZ90 - 2015-07-12

Nie zauważyliście dzisiaj jakichś dziwnych naliczań lub cofnięć? Rano doliczyli mi ponad $35 z PP, teraz ta kasa zniknęła ale słupek wysoki pozostał :/


RE: Wpłaty z Partner Program - milosz - 2015-07-12

też mam dziś podobnie, na szczęście cofnęli mi mniejszą sumkę Icon_wink - coś kombinują.