Stock Board - forum fotografii stockowej
Wpłaty z Partner Program - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wpłaty z Partner Program (/watek-wplaty-z-partner-program.html)



RE: Wpłaty z Partner Program - Wuja - 2014-08-14

jeszcze parę $ wpadło... coś doliczyli...


RE: Wpłaty z Partner Program - GregorK - 2014-08-14

(2014-08-14, 12:14:42)Wuja napisał(a): jeszcze parę $ wpadło... coś doliczyli...

pewnie kwotę do odliczenia Icon_cheesygrin


RE: Wpłaty z Partner Program - SHaiith - 2014-08-21

Czy ktoś otrzymał także takiego maila od iStocka w sprawie PP.

Thank you for sharing your love of iStockphoto by referring us to your clients, colleagues and friends. We wanted to let you know that we're ending this program, as of September 13, 2014.

So what happens to your referral earnings? Good question. There are three scenarios:

If your earnings were in cash and are below $100, you can get payment from us by emailing referrals@istock.com. Please let us know your payment method of choice (if you're using PayPal, provide your Paypal email; if you prefer a check, provide your mailing address).

If your earnings were in cash and over $100, you can get a payout if you just submit a ticket. Select "Payment Request" and then click "Create a Support Ticket".

If you earned in credits, any remaining credits will stay in your account for 12 months from the time you received them.

If you want to save your referral earning statistics, sign in to iStock, select "Referral Details", then click "Export to CSV". You should do this as soon as possible since your referral earning statistics and dashboard won't be available on the site after September 13, 2014.

We look forward to helping you create some standout work soon.


Czy ktoś może to wyjaśnić, bo zgubiłem się całkiem. Chodzi o wypłaty w gotówce czy jak klient płacił w gotówce?


RE: Wpłaty z Partner Program - monoimposm - 2014-08-21

(2014-08-21, 14:57:03)SHaiith napisał(a): Czy ktoś może to wyjaśnić, bo zgubiłem się całkiem. Chodzi o wypłaty w gotówce czy jak klient płacił w gotówce?

Zamykają program polecania. Są trzy możliwości wypłaty kasy za polecanie.

1. Jak nie masz 100$ to piszesz do supportu.
2. Jak masz 100$ to wypłacasz normalnie tak jak zawsze.
3. Jak zarabiałeś za polecanie w kredytach to będą one do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy od ich otrzymania.

Jeśli chcesz zapisać statystyki z zarobków z polecania to masz możliwość wyeksportowania do CSV.


RE: Wpłaty z Partner Program - Wuja - 2014-08-28

Dzis wchodzę popatrzeć co tam w lipcu czy się coś nie zmieniło a jeszcze parę $ wpadło... coś doliczyli... Czy u Was też?


RE: Wpłaty z Partner Program - AndyCandy - 2014-08-28

(2014-08-28, 16:34:53)Wuja napisał(a): Dzis wchodzę popatrzeć co tam w lipcu czy się coś nie zmieniło a jeszcze parę $ wpadło... coś doliczyli... Czy u Was też?

Wczoraj Lobo napisał na forum, że wypłaty za lipiec się zakończyły, więc może coś Ci przedwczoraj wpadło, albo jeszcze wcześniej tylko nie zauważyłeś Icon_wink


RE: Wpłaty z Partner Program - Wuja - 2014-08-28

pewnie tak bo tam z tydzień nie zaglądałem


RE: Wpłaty z Partner Program - wiskad - 2014-08-28

(2014-08-28, 16:57:10)Wuja napisał(a): pewnie tak bo tam z tydzień nie zaglądałem

Gdzieś tak około tygodnia (albo ciut więcej) temu naliczali GI - potem nie zauważyłem...


RE: Wpłaty z Partner Program - AndyCandy - 2014-08-28

Właśnie otrzymałem taką wiadomość odnośnie 2 sprzedanych w czerwcu zdjęć:

"We regret to inform you that a refund of $46.35 has been issued for the purchase of your file #3*****2. This transaction has now been voided from your GI or Partner Program sales. The client has complied with all policies surrounding the refund and destruction of this image.

Regards,
The iStockphoto Team"

Skasowali mi 2x46,35$ Icon_evil O co im znowu k***a chodzi ???Icon_evil


RE: Wpłaty z Partner Program - borzywoj - 2014-08-29

mi też pewnie coś skasują bo jakiś czas temu na koncie pojawiła się większa sumka. Heh teraz tylko muszę czekać na maila z podobną informacją...