Stock Board - forum fotografii stockowej
Jak dostać się do iStockphoto? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Jak dostać się do iStockphoto? (/watek-jak-dostac-sie-do-istockphoto.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - blas - 2011-06-09

(2011-06-09, 21:25:45)canion napisał(a): nie jest OK. IS tworzy zły proceder któremu bacznie przyglądają sie inne stocki. a proceder nazywa sie "jak bardzo mozna jeszcze przydusić niewolników co by za dużo tlenu nie zużywali ale jeszcze dychali i pracowali"

a ja się nie zgadzamSmile
to co robi teraz iStockphoto wynika z tego co może zrobić. Żaden inny mikrostok nie ma możliwości wypchnięcia drogich fot/unikalnych kolekcji. Pewnie widzieliście maila, że właśnie dziś zaleją BM fotami editorial z GI typu news/celebrity itd. Już BM wypełnia agency i weta. To jest sposób GI na odrobienie strat, jakie spowodowały mikro. Inne banki mikro nie mają raczej takiego zaplecza i tylko cieszą się że duży iStockphoto wychodzi z mikro rakiem(więcej mikro-rynku dla pozostałych).


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - edi - 2011-06-09

oj z micro to chyba nie wychodzi, przeciez sa photos.com i thinkstock, tylko dziwi mnie droga ktora mozna na nie uploadowac, czyli tylko i wylacznie poprzez is'a
mysle ze predzej czy pozniej dadza mozliwosc zarzadzania fotkami i wysylania tylko i wylacznie na te microstocki,
jakby sie ktos pytal to tak sprzedaje na PP ISa i to nie sa takie zle $$, jestem zdania ze skoro mozna te same foty sprzedawac [na samym poczatku] po 0,25$ na Shutterstock to dlaczego nie chciec ich sprzedawac po 0,28 [srednio wychodzi i tak cos okolo 0,31-0,32$ za fotke]



RE: Jak dostać się do iStockphoto? - alzajac - 2011-06-17

Wracając do tematu Smile dziś przyszedł mail - 2/3 przyjęte do samolotów faktycznie mieli zastrzeżenia że overfiltred (troche was nie posłuchałem mam nauczkę) ale jest i dobra wiadomość mam tylko 3 dni na przemyślenia Smile i teraz moje pytanie mam wysłać znowu 3 pliki czy już tylko jeden?


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - zuzanna - 2011-06-17

z tego co pamietam ,to juz tylko jeden Icon_wink


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - alzajac - 2011-06-23

Dzięki wielkie wszystkim za pomoc Smile Wreszcie się dostałem Smile


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - KAPA - 2011-06-23

to witaj w klubie Icon_wink


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - Crazy_Cat - 2011-06-24

Gratulacje! To teraz będziesz miał się okazję powkurzać za odrzuty ze słów kluczowych... Icon_wink


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - alzajac - 2011-06-25

Dzięki Smile no właśnie jestem ciekaw jak to z tym będzie Smile w ogóle cały czas byłem pewny że przyjmują zdjęcia od 4mpx a tu się okazuje że już od 2 mpx..


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - alzajac - 2011-06-25

Mam pytanko jeszcze do was.. Wrzuciłem kilka plików na próbę no i zauważyłem że:

Cytat:Aktualnie nie bierzesz udziału w naszym Programie partnerskim. Jeśli chcesz udostępnić ten lub inny plik w serwisach partnerskich firmy Getty Images, w panelu sterowania na stronie iStockphoto zaznacz opcję „Dołączam do programu partnerskiego”.

Gdzie dokładnie zaznacza się tą opcję? Żadnego panelu sterowania tu nie namierzyłem albo źle szukam.. Icon_sad


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - aniaz - 2011-06-27

(2011-06-25, 20:24:45)alzajac napisał(a): Gdzie dokładnie zaznacza się tą opcję?
Jeśli masz stronę po angielsku ustawioną to:
My Account (po lewej)/Preferences. Klikasz potem na My uploads, niżej masz coś takiego jak File Collections i klikasz Manage collections, zaznaczasz, zapisujesz i gotowe Smile