Stock Board - forum fotografii stockowej
Jak dostać się do iStockphoto? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Jak dostać się do iStockphoto? (/watek-jak-dostac-sie-do-istockphoto.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - Ariene - 2011-03-03

Dwa lata temu dostałam się chyba za 2 razem (wysłałam same studyjniaki isolated), ale jak dziś zobaczyłam swojego pierwszego posta na tym forum, to ... ojciec, usuń !błagam! te zdjęcia Icon_cheesygrin Jak mi wstyd.. jak strasznie, niewyobrażalnie... za taką masakrę... Ajt miał jeszcze siłę moje wypociny skomentować, brawa mu za cierpliwość i zachowanie powagi Icon_cheesygrin


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - majszter - 2011-03-03

Ja się dostałem na IS za 3 lub 4 razem. Wszystkie poprzednie próby zostały odrzucone za szumy.
Próbowałem dostać się ze zdjęciami z szuflady zrobionymi takim aparatem:
[Obrazek: Lumix_FX01.jpg]

zdjęcia z lustrzanki - akceptacja za pierwszym razem.


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - KAPA - 2011-03-03

Czyli nie ma reguły, że jak odrzucą za pierwszym razem to kaplica, zatem do wszystkich odrzuconych: Warto próbować dalej!


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - alga38 - 2011-03-03

(2011-03-03, 12:44:37)Ariene napisał(a): ale jak dziś zobaczyłam swojego pierwszego posta na tym forum, to ... ojciec, usuń !błagam! te zdjęcia Icon_cheesygrin

no przecież z babskiej ciekawości musialam to zobaczyć SmileSmile))

Ty przynajmniej mialaś publiczną odwagę wystawić swoje "dziela" na żer! Ja natomiast "molestowalam" mocno "kaczorka" na privie, bo balam się kompromitacji....


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - Ariene - 2011-03-03

Alga, teraz bym tego nie zrobiła, chociaż uważam, że warto pytać, nawet publicznie Icon_wink


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - fotek - 2011-03-03

(2011-03-03, 13:32:02)majszter napisał(a): Próbowałem dostać się ze zdjęciami z szuflady zrobionymi takim aparatem:

Ja nie pamietam za którym razem sie dostałem... chyba za pierwszym, ale na pewno moje pierwsze zdjęcia pochodziły z takiego ustrojstwa:
[Obrazek: 51ZPJJWJJHL._SL500_AA300_.jpg]

To był jednak 2004, albo już 2005 rok


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - KAPA - 2011-03-03

Moje pierwsze zdjęcia to Canon 400D i kitowy obiektyw, dostałem się za pierwszym razem w Lutym 2009.


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - arfo - 2011-03-03

(2011-03-03, 14:17:36)fotek napisał(a): ....ale na pewno moje pierwsze zdjęcia pochodziły z takiego ustrojstwa:

he,he....przypomniałes mi mój pierwszy aparat cyfrowy z którego zdjęciami również rozpocząłem swoja przygodę ze stockami Smile


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - Wuja - 2011-03-03

chyba wątek zmienił kierunek, chociaż to tez rozmowy że dostać sie do IS można dowolnym sprzętem (prawie) ja mam tez zdjątka z minolty A2


RE: Jak dostać się do iStockphoto? - edi - 2011-03-04

hahaha, no to widze ze od Canona A40 zaczynalo bardzo wielu, dla mnie tez byl to pierwszy cyfrak, aczkolwiek mialem przed nim okazje bawic sie Canonem A10 znajomych, co jak na tamte czasy bylo naprawde szczytem techniki Smile
natomiast aparatem z ktorym udalo mi sie dostac na IS i inne stocki to byl juz poczciwy Canon 350D