Stock Board - forum fotografii stockowej
Donosiciele na Dreamstime - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DreamsTime (https://stock-board.info/forum-dreamstime.html)
+--- Wątek: Donosiciele na Dreamstime (/watek-donosiciele-na-dreamstime.html)

Strony: 1 2 3


RE: Donosiciele na Dreamstime - stryjek - 2010-04-05

wydaje mi się że i tak jest to lepsza opcja niż twarda selekcja jak na istock, często zdaża mi się że na iStockphoto odżucają mi fotke bo np 2x słowa kluczowe nie były odpowiednie


RE: Donosiciele na Dreamstime - mathom - 2010-07-26

też mnie dopadło, jakiś cycek z argentyny oflagował mi 21 fotek za 1 złego keywordsa :E


RE: Donosiciele na Dreamstime - bds - 2010-07-26

(2010-04-05, 19:06:27)stryjek napisał(a): wydaje mi się że i tak jest to lepsza opcja niż twarda selekcja jak na istock, często zdaża mi się że na iStockphoto odżucają mi fotke bo np 2x słowa kluczowe nie były odpowiednie

Z istockiem jest coś dziwnego. Chyba nie chcą już pewnych zdjęć i odrzucają je z byle powodu. Ostatnio wrzuciłem tam pakiet zdjęć i część mimo błędnych słów kluczowych została przyjęta (według nich błędnych) - po prostu usunęli te słowa.


RE: Donosiciele na Dreamstime - fotoaloja - 2010-07-30

tak czytam o tych flagach i mi się przypomniało, jak jakieś 2 lata temu zauważyłam peeeeeeeeeeełno flag przy moich fotkach i się podrapałam po głowie w zadumie: "co to za ustrojstwo?" i poszłam se dalej Icon_cheesygrinDD


RE: Donosiciele na Dreamstime - KAPA - 2010-07-30

ano właśnie, te flagi czymś skutkują???


RE: Donosiciele na Dreamstime - Nightman - 2011-04-16

Jako, że ostatnio dostałem sztandara Icon_sad pozwolę sobie ponowić pytanie KAPY. Czym skutkuje owy sztandar?


RE: Donosiciele na Dreamstime - Crazy_Cat - 2011-04-16

U mnie był i zniknął... Zresztą był niesłuszny. Nie pasowało komuś słowo "snow" przy zdjęciu przedstawiającym powierzchnię śniegu z różowym zafarbem od zachodu słońca.


RE: Donosiciele na Dreamstime - SHaiith - 2011-04-16

Kurcze, a mi jeden dał dwie uwagi do foty.
A ja się zastanawiałem komu by się chciało przeglądać fotosy i szukać źle opisanych.
A tu się dowiaduje ze za to kaskę dostają ci ludzie. Do czego to doszło. Masakra.


RE: Donosiciele na Dreamstime - ArturKo - 2011-04-16

A gdzie dokładnie są te flagi, bo może mam, a nie wiem Icon_wink.


RE: Donosiciele na Dreamstime - Nightman - 2011-04-17

Dostałem stosowne info na maila z DT, że słowa kluczowe...
"Your image might have irrelevant or not fully accurate keywords. No admin action has been taken yet. If needed, please edit image info and adjust (click image thumbnail to edit). If the flag is irrelevant or accidental, please ignore or reply politely. Flagged keyword: notre dame."
Znaczy się, że katedra Notre Dame de Paris dla gościa jest obrazą majestatu, chyba czepił się małych liter w nazwie w keywordsach Smile
Notre Dame de Paris