Stock Board - forum fotografii stockowej
[fotoaloja] poproszę o krytykę - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Zdjęcia (https://stock-board.info/forum-zdjecia.html)
+--- Dział: Krytyka (https://stock-board.info/forum-krytyka.html)
+--- Wątek: [fotoaloja] poproszę o krytykę (/watek-fotoaloja-poprosze-o-krytyke.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: [fotoaloja] poproszę o krytykę - fotoaloja - 2010-02-20

postanowiłam pójść trochę za modą i skleciłam wreszcie foto-bloga (w sumie to już chyba trzeci, ale tym razem mam nadzieję/zamiar/postanowienie go nie porzucićSmile)
zapraszam, będzie mi miło jak coś ktoś czasem zajrzy, może napiszeSmile
szwendacz
tu link do tej pracy co zajęła drugie miejsce, w końcu opublikowali wyniki!Smile
mi się coś blog długo otwiera czy wam też?


RE: [fotoaloja] poproszę o krytykę - fotoaloja - 2010-03-17

no a ja ruszam z projektem modelki 3d
dużo się nad tym naśleputałam, (aż miewam tak, że plamkę małą widzę na lewym oku)
trzymajcie kciuki proszę, żeby moja babeczka komputerowa pomogła zwiększyć stockowe dochody, bo mam bardzo nerwowo w pracy i kto to wie co będzie niedługo, aż boję się pomyśleć ...
może Elzi mi uratuje życie ... ?
tu Elzi w pierwszych renderach, na Shutterstock już się załapałaSmile
Elzi na SS


RE: [fotoaloja] poproszę o krytykę - fotek - 2010-03-17

(2010-03-17, 09:42:50)fotoaloja napisał(a): tu Elzi w pierwszych renderach, na Shutterstock już się załapałaSmile

Trochę z duzo centymetrów w talii Icon_cheesygrin

No OK... trzymam kciuki Smile


RE: [fotoaloja] poproszę o krytykę - fotoaloja - 2010-03-17

heh, no wiecie, za jakiś czas Elzi może się odchudzać, może zajść w ciążę, kto to wie co tam se wymyślę dla niejSmile
taka Elzi jest grzeczna, nie chce pieniędzy za modeling i nie wierci się za mocno
idealna modelka, mówię wamIcon_wink


RE: [fotoaloja] poproszę o krytykę - ArturKo - 2010-03-17

Więcej niż idealna! Przecież możesz jej np. powiększyć piersi, żeby dotrzeć do określonego targetu Smile.


RE: [fotoaloja] poproszę o krytykę - fotoaloja - 2010-05-13

miałam awarię na blogu i musiałam go od nowa stworzyć
zapraszam ponownie, już po reanimacji, nie ma tam wiele, ale po trochu coś tam będę wrzucać, na razie same koty, szykuję zbiór kocich prac

będę wdzięczna za ponowne wpisy tych osób, które coś tam mi popisały
pozdrawiamSmile
zapraszamSmile


RE: [fotoaloja] poproszę o krytykę - edi - 2010-05-13

to pewnie nie awaria blogu tylko wirus/trojan ktory atakuje twojego klienta ftp (o ile masz w nim zapisane hasla) i wgrywa na serwer zlosliwy kdo ktory jest doklejany do wszystkich pliku typu index.html inedex.php main.php main.html itd tez to wlasnie przezylem, ale na cale szczescie ovh ma niezly backup i dalo sie przywrocic stan sprzed 3 tygodni, generalnie polecam albo zablokowac dostep ftp w panelu administracyjnym konta hostingowego, albo nie zapisywac hasel w kliencie ftp

ps. czego uzywasz do renderowania tej swojej postaci w ksztalcie jajka Smile ?


RE: [fotoaloja] poproszę o krytykę - fotoaloja - 2010-05-13

tak, to była awaria ze strony serwera i miałam zapisane hasło w ftp
no ale na szczęście mój blog jest na razie skromny, więc nie było trudno go z grubsza odtworzyć
do postaci 3d- Blender - jest darmowy
ona nie jest w kształcie jajka!Smile


RE: [fotoaloja] poproszę o krytykę - fotoaloja - 2013-11-23

bloga póki co znów nie mam, bo mi to blogowanie na dłuższą metę nie wychodzi
blog może za jakiś czas wznowię, się zobaczySmile

Teraz skupiam się na nauce i stockowaniu i chciałam Was poprosić o podpowiedzi co w moich fotkach stockowych mogłabym poprawić a co mam okej?
Interesuje mnie każda opinia, nie tylko to co jest źle ale co jest mocną stroną też (o ile coś waszym zdaniem jest)
Moje folio np. na Fotolia

piszcie proszę co uważacie


RE: [fotoaloja] poproszę o krytykę - GregorK - 2013-11-23

no ja Ci nie pomogę, sam nie cierpię na nadmiar DL-i choć ostatnio mam ich nieco więcej od Ciebie. ale może to kwestia doboru tematu, opisu i słów kluczowych, czasu ładowania danej paczki ? Sam szukam na to odpowiedzi, bo przecież zdjęcia mam najładniejsze na świecie Icon_wink