Stock Board - forum fotografii stockowej
Wskaźnik Download Per Image iStockphoto w profilu Stock Board - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Administracja (https://stock-board.info/forum-administracja.html)
+--- Wątek: Wskaźnik Download Per Image iStockphoto w profilu Stock Board (/watek-wskaznik-download-per-image-istockphoto-w-profilu-stock-board.html)

Strony: 1 2 3 4


Wskaźnik Download Per Image iStockphoto w profilu Stock Board - rachwal - 2010-02-25

Dodałem taki mały bajer w kształcie prędkościomierza obrazujący DPI (wskaźnik download per image) z iStockphoto. Powinno to ułatwić analizowanie wypowiedzi odnośnie wahań sprzedaży zdjęć osób, u których pojawia się rzeczona ikonka.

Dla przykładu ktoś pisze, wzrosła mi sprzedaż o 50%, rzucamy okiem na wskaźnik użytkownika i widzimy jak teoretycznie odnieść to do naszych osiągów.

DPI pokazuje się u wszystkich, którzy podali prawidłowy ID iStockphoto w profilu. Jeśli ktoś sobie nie życzy, to musi usunąć z profilu te dane.

Punkty do lansu też nie są bez znaczenia Smile

[Obrazek: speedom_1.png][Obrazek: speedom_2.png][Obrazek: speedom_3.png][Obrazek: speedom_4.png][Obrazek: speedom_5.png][Obrazek: speedom_6.png][Obrazek: speedom_7.png][Obrazek: speedom_8.png][Obrazek: speedom_9.png][Obrazek: speedom_10.png][Obrazek: speedom_11.png][Obrazek: speedom_12.png][Obrazek: speedom_13.png]


RE: Wskaźnik Download Per Image iStockphoto w profilu Stock Board - monster666 - 2010-02-26

Fajna sprawa. Pisze to po to żeby zobaczyć jak jest u mnie Smile


RE: Wskaźnik Download Per Image iStockphoto w profilu Stock Board - oxygen64 - 2010-02-26

Teraz będzie przynajmniej wiadomo czyje wypowiedzi warto brać na poważnie Icon_razz


RE: Wskaźnik Download Per Image iStockphoto w profilu Stock Board - rachwal - 2010-02-26

Jedynie wektorowcy trochę psują zabawę bo mają ten wskaźnik zupełnie zdegenerowany Icon_razz


RE: Wskaźnik Download Per Image iStockphoto w profilu Stock Board - ambrozinio - 2010-02-26

Fajne i motywujące Icon_cheesygrin


RE: Wskaźnik Download Per Image iStockphoto w profilu Stock Board - oxygen64 - 2010-02-26

(2010-02-26, 09:18:41)rachwal napisał(a): Jedynie wektorowcy trochę psują zabawę bo mają ten wskaźnik zupełnie zdegenerowany Icon_razz

Wiem... nie pasujemy tu Icon_razz


RE: Wskaźnik Download Per Image iStockphoto w profilu Stock Board - fotek - 2010-02-26

(2010-02-26, 09:24:06)ambrozinio napisał(a): Fajne i motywujące Icon_cheesygrin

No... musze pousuwac połowe zdjec z PF, które sie od dawna nie sprzedają a wskaźnik mi poszybuje w kosmos Smile


RE: Wskaźnik Download Per Image iStockphoto w profilu Stock Board - KAPA - 2010-02-26

i mnie też się to podoba Smile


RE: Wskaźnik Download Per Image iStockphoto w profilu Stock Board - Ariene - 2010-02-26

ale obciach, fajnie, że u mnie w ogóle strzałkę widać Icon_razz
Poważnie - dobra robota Smile


RE: Wskaźnik Download Per Image iStockphoto w profilu Stock Board - rachwal - 2010-02-26

W dymku są "liczby" gdyby ktoś jeszcze nie zauważył ...