Stock Board - forum fotografii stockowej
Wypłaty z ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Wypłaty z ShutterStock (/watek-wyplaty-z-shutterstock.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Wypłaty z ShutterStock - Nightman - 2015-02-01

Poprawniej będzie "jeżeli ostatniego dnia miesiąca" masz uzbierane minimum 75$ (niezależnie ile czasu zbierałeś tą kasę) to na początku następnego dostajesz przelew.


RE: Wypłaty z ShutterStock - fotek - 2015-02-01

Czyli jak na koniec miesiąca saldo z dowllnego okresu (1,2,3 miesiace) przekroczy minimum (mozesz ustawić wiecej niz $75) to dostajesz kase za cały okres w którym ja zbieraleś


RE: Wypłaty z ShutterStock - ptk78 - 2015-02-01

Ok, wszystko już jasne Smile Jak wygląda taka procedura przesłania pieniędzy. Mam ustawione minimum na 90$ a na koncie 97$ zebrane chyba z 12 miesięcy czyli dzisiaj powinni mi to przeliczyć i wysłać na paypala? W sumie pierwszy raz dotarłem to kwoty do wypłaty...dotychczas traktowałem Shutterstock bardziej jako zabawę wrzucając raz na parę miesięcy trochę grafik/zdjęć. Może warto się wsiąść za to poważniej Icon_wink


RE: Wypłaty z ShutterStock - schab - 2015-02-01

(2015-02-01, 12:35:01)ptk78 napisał(a): Ok, wszystko już jasne Smile Jak wygląda taka procedura przesłania pieniędzy. Mam ustawione minimum na 90$ a na koncie 97$ zebrane chyba z 12 miesięcy czyli dzisiaj powinni mi to przeliczyć i wysłać na paypala? W sumie pierwszy raz dotarłem to kwoty do wypłaty...dotychczas traktowałem Shutterstock bardziej jako zabawę wrzucając raz na parę miesięcy trochę grafik/zdjęć. Może warto się wsiąść za to poważniej Icon_wink

No pewnie. Po co chodzić do roboty? Icon_wink


RE: Wypłaty z ShutterStock - kreatorex - 2015-02-01

Najpierw dostaniesz info o wyliczeniu a siódmego do staniesz kase na Pala, no i kupujesz wódeczkę z radości albo jogurt Smile


RE: Wypłaty z ShutterStock - ambrozinio - 2015-02-02

..albo waciki Icon_cheesygrin


RE: Wypłaty z ShutterStock - GregorK - 2015-02-02

albo pałeczki do wacików Icon_cheesygrin


RE: Wypłaty z ShutterStock - niolox - 2015-02-02

Albo zapałki i jumasz trochę waty z okna od sąsiada Smile


RE: Wypłaty z ShutterStock - Bridzia - 2015-02-06

tylko patyczków do uszu nie kupuj, podobno bardzo niezdrowe Icon_cheesygrin


RE: Wypłaty z ShutterStock - ajt - 2015-02-06

(2015-02-01, 21:54:58)kreatorex napisał(a): Najpierw dostaniesz info o wyliczeniu a siódmego do staniesz kase na Pala, no i kupujesz wódeczkę z radości albo jogurt Smile

Żeby jeszcze doprecyzować i żeby pytający nie krzyczał jutro, że siódmy a kasy brak:
Czasami kasa może przyjść dzień czy dwa później, np. jak są dni wolne.
Często przychodzi również wcześniej. Jest szansa, że przyjdzie dziś wieczorem Smile.