Stock Board - forum fotografii stockowej
Jak zrobić zdjęcia obuwia damskiego? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Ogólnotematycznie (https://stock-board.info/forum-ogolnotematycznie.html)
+--- Dział: Jak fotografować (https://stock-board.info/forum-jak-fotografowac.html)
+--- Wątek: Jak zrobić zdjęcia obuwia damskiego? (/watek-jak-zrobic-zdjecia-obuwia-damskiego.html)

Strony: 1 2


Jak zrobić zdjęcia obuwia damskiego? - robert - 2010-01-19

Witam i przepraszam ze nie uzywam polskich znakow ale pisze z pracy i klawiatura ich nie obsluguje.

Zbliza sie wiosna i bede potrzebowal sfotografowac damskie buty. Moje pytanie jest takie w jaki sposob to zrobic chodzi mi o buty z cienkimi paskami, jak utrzymac te paski u odpowiednim miejscu?

To jest przykladowa fotka efektu i produktu o jakim mysle

[Obrazek: picture-10.png]

z gory dzieki za jakiekolwiek sugestie i jeszcze raz przepraszam za brak polskich znakow.


RE: Jak zrobić zdjęcia obuwia damskiego? - hadrian - 2010-01-19

żyłki, taśmy, wkładki i ogarnięte stylistki które wybiorą nie zmasakrowane modele


RE: Jak zrobić zdjęcia obuwia damskiego? - arturm - 2010-01-20

tak jak napisal hadrian, zylki chyba beda bardzo pomocne. pierwszy lepszy sklep wedkarski i popros o najciensza zylke (do przyponow) od kilku do kilkunastu metrow na szpulce jest. napewno sa 0,10 a czy sa ciensze to nie pamietam juz. kilka lat juz czlowiek nie lowiIcon_wink


RE: Jak zrobić zdjęcia obuwia damskiego? - fotek - 2010-01-20

To pytanie juz chyba gdzies widziałem, a jedna z odpowiedzi brzmiała: wykorzystaj grawitację, czyli rób do góry nogami Smile


RE: Jak zrobić zdjęcia obuwia damskiego? - Emielcia - 2010-01-20

(2010-01-20, 00:14:53)fotek napisał(a): wykorzystaj grawitację, czyli rób do góry nogami Smile
haha, dobry pomysł Smile
musze zapamiętać, bo nie tylko przy butach można wykorzystać zapewne Icon_cheesygrin


RE: Jak zrobić zdjęcia obuwia damskiego? - hadrian - 2010-01-20

skoro grawitacji starcza mocy żeby wyginać cos ku dołowi to starcza i co to zmieni czy but tak czy siak sznurówki i paski nie zaczyna lewitować, dalej będą sie wyginać tylko tym razem w 2 stronę co będzie jeszcze bardziej nienaturalne Smile
to chyba tylko do kozaczków i to bez frędzelków - ale to takich sa wkładki plastikowe


RE: Jak zrobić zdjęcia obuwia damskiego? - fotek - 2010-01-20

(2010-01-20, 02:12:58)hadrian napisał(a): to chyba tylko do kozaczków i to bez frędzelków - ale to takich sa wkładki plastikowe

Trzeba by wziac konkretny but i spróbowac... ale faktycznie, przy niektórych tez nie byloby to rozwiązanie.

W sumie powtórzyłem czyjś pomysł Smile


RE: Jak zrobić zdjęcia obuwia damskiego? - hadrian - 2010-01-20

tez przez chwile pomyślałem... czemu ja na to nie wpadłem... niestety w większości przypadków pozostają tradycyjne metody...


RE: Jak zrobić zdjęcia obuwia damskiego? - rachwal - 2010-01-20

Że tak z off-topa o poranku: fajne wideo hadrian Smile


RE: Jak zrobić zdjęcia obuwia damskiego? - hadrian - 2010-01-20

a to zasługa kolegi... zdolna bestia Smile