Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DreamsTime (https://stock-board.info/forum-dreamstime.html)
+--- Wątek: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime (/watek-powody-odrzucania-zdjec-w-dreamstime.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - Ariene - 2011-02-21

A jednak nie zbanowali mnie za perfidny resubmit i po przemyśleniu jajka okazały się atrakcyjne... Mamy tu jakiegoś szpiega, czy co? ;> Fotki już czekają na klientów Icon_cheesygrin


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - Rumpelstiltskin - 2011-02-24

Tego jeszcze nie miałem Icon_eek
Z 15. zdjęć posłanych w ostatni weekend - w Shutterstock zaakceptowali wszystkie, w Fotolia - 11, a w Dreamstime tylko JEDNO Icon_rolleyes


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - yanuz - 2011-02-24

Bo ten stock chyba zmienia nazwę na Drwalstime... Ja wrzucam tam ostatni po trzy zdjęcia czasami przyjmą jedno...


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - Rumpelstiltskin - 2011-02-28

Nawiązując do mojego poprzedniego postu - odrzucili 11 zdjęć ze względu na "niebiałe" tło, bo w opisie dałem "on white" (ale nie isolated), tło było białe, ale wyszło szarawe Icon_wink
No to wrzuciłem jeszcze raz ze zmienionym opisem i teraz przyjęli 6 z 11., 5 odrzucili, bo "Too many photos" Smile


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - MaxyM - 2011-03-18

"Error: Due to the massive uploads, you can only make 12 submissions per week. Please continue the upload process after 7 days have passed since your first submission." Icon_eek

I problem odrzutow mam z głowy na jakiś czas. Icon_lol
Chamstwo rzuciło się na ipoda. Icon_mrgreen


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - Rumpelstiltskin - 2011-03-18

Ostatnio Dreamstime odrzuca mi znacznie więcej niż Shutterstock ???


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - MaxyM - 2011-03-18

Ciezka z nimi wspolpraca w tej kwestii.


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - Crazy_Cat - 2011-03-18

(2011-03-18, 20:35:34)Rumpelstiltskin napisał(a): Ostatnio Dreamstime odrzuca mi znacznie więcej niż Shutterstock ???

Mi też. Widzę wyraźną zmianę od początku tego miesiąca. No cóż - podążają za tendencją.


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - antos777 - 2011-03-20

No ja na Dreamstime nie narzekam. Jeżeli chodzi o akceptcję to jest na 2 miejscu po Fotolii.


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - Rumpelstiltskin - 2011-03-21

Jakaś zmiana polityki wobec dostawców?
W ubiegłym tygodniu załadowałem 42 zdjęcia - odrzucili 25 Icon_evil
Zdjęcia były "kulinarne" i monotematyczne Icon_wink
Podzieliłem na 5 paczek i wrzucałem codziennie.
ShutterStock odrzucił 3, Fotolia łyknęła wszystko.
W Dreamstime zaakceptowali dwie pierwsze paczki ze znacznymi odrzutami. Później coś się zakleszczyło i zdjęcia w fazie inspekcji cofnęło do kolejki. W niedzielę nic nowego nie mogłem wysłać, bo system zgłaszał "technical error". W poniedziałek odwalili praktycznie całą resztę.
A teraz widzę, że mam limit 12 zdjęć tygodniowo Icon_evil