Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DreamsTime (https://stock-board.info/forum-dreamstime.html)
+--- Wątek: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime (/watek-powody-odrzucania-zdjec-w-dreamstime.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - arturm - 2011-09-24

(2011-09-22, 19:12:42)Crazy_Cat napisał(a): Dokładnie. Najlepiej też zrobić 1-2 paczki przerwy przed wysłaniem tego samego tematu. Czasem lubią zajrzeć w historię. Tą ostatnią...

Mi chyba zaglądają w całe PF bo większość z tego co już mam (w PF) w późniejszych paczkach jest odrzucanaSmile


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - mduraj - 2011-10-04

Mi raz odrzucili zdjęcie z ludźmi mimo że byli tak mali, że ciężko było rozpoznać czy to ludzie.


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - Barrarabarra - 2011-11-03

Na swój sposób śmieszne. Wrzuciłem dwa zdjęcia (było więcej, ale te dwa ważne). Zdjęcia identyczne, ale różniące się najważniejszym elementem - dobrze widocznym symbolem waluty w centrum kadru, na jednym jest znak € a na drugim $. Na innych stockach taki zamysł przeszedł bez problemu, a na Dreamstime zdjęcia uznano za zbyt podobne.


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - Claudia - 2011-11-03

No ja też tam mam często odrzuty - wezmą parę pierwszych (wcale nie najładniejszych z paczki) a resztę odrzucą bo za dużo tego samego. A wiecie gdzie jest na Dreamstime nr ID fotografa? (nie zdjęcia)



RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - mateusz - 2011-11-03

ID fotografa na Dreamstime to jego login. No chyba że koniecznie chcesz mieć numer to wchodzisz w Management Area => Referral Program => Dreamstime.com unique referral ID

Ale to jest numer do łapania referali.


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - Claudia - 2011-11-03

Chodziło mi raczej o stopkę na tym forum tak jak mam z fotolii. i do tego chcialam nrSmile


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - majszter - 2012-01-26

Mam nowy powód odrzutu za similarity, tym razem jest już ostro:
Stop submitting identical or near identical images (flipped, color variations, different filters). This approach is considered database spamming. If this persists, your account will be blocked.


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - KAPA - 2012-01-26

ano ostro


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - wawritto - 2012-01-26

Najwyraźniej brakuje im miejsca niczym u mnie na partycji D:\ Icon_wink
Ostro pogrywają jak na similary.


RE: Powody odrzucania zdjęć w Dreamstime - yanuz - 2012-01-26

Po za tym chyba ekonomia też jest ważna. Lepiej ściągnąć od większej ilości autorów mniejszą ilość fotek, niż mieć autorów z dużym portfolio. Przy małym portfolio dłużej zbieramy do wypłaty, a pieniążki leżą w Banku Foto jak w banku... albo się nimi obraca.