Stock Board - forum fotografii stockowej
Cisza na Dreamstime - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DreamsTime (https://stock-board.info/forum-dreamstime.html)
+--- Wątek: Cisza na Dreamstime (/watek-cisza-na-dreamstime.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


Cisza na Dreamstime - baranq - 2010-01-15

Witam,

od marca postanowiłem wrzucać trochę zdjęć na stocki. Od tego czasu Dreamstime cały czas był 3 najlepiej sprzedającym stockiem.
I taka tendencja utrzymała się do grudnia, bo od tego miesiąca miałem może łącznie 5DL i Dreamstime spadł na szary koniec...

Zastanawiam się, czy ktoś z Was również zauważył spadek sprzedaży na Dreamstime w tym okresie, czy tylko ja mam takie słabe wyniki na tym stocku?
Pozostałe agencje raczej sprzedają bez większych zmian.


RE: Cisza na Dreamstime - Emielcia - 2010-01-16

U mnie w styczniu leniwie ale systematycznie na DT. Nie nazwałabym tego ciszą.
Ale po Christmas time to tak zawsze chyba nowy rok leniwie się rozkręca Icon_wink
Trzeba wykazać się w tym czasie większą cierpliwością i zrozumieniem.


RE: Cisza na Dreamstime - baranq - 2010-01-16

(2010-01-16, 16:50:16)Emielcia napisał(a): U mnie w styczniu leniwie ale systematycznie na DT. Nie nazwałabym tego ciszą.
Ale po Christmas time to tak zawsze chyba nowy rok leniwie się rozkręca Icon_wink
Trzeba wykazać się w tym czasie większą cierpliwością i zrozumieniem.
Dzięki za odpowiedź, ogólnie byłem nastawiony na to, że grudzień i początek stycznia będą słabe, ale wynik Dreamstime jest dla mnie zadziwiający w porównaniu z innymi stockami.


RE: Cisza na Dreamstime - papkin - 2010-01-16

U mnie tragicznie 8 DL w styczniu Icon_sad
A taki dobry był to stock Icon_sad


RE: Cisza na Dreamstime - tomas24 - 2010-01-16

(2010-01-16, 21:34:06)papkin napisał(a): U mnie tragicznie 8 DL w styczniu Icon_sad

nie tak tragicznie, u mnie w styczniu dopiero 4 DL'e wiec mam gorzej, ale bedzie lepiej, ja tam w nich wierze


RE: Cisza na Dreamstime - papkin - 2010-01-16

Moim zdaniem brak promocji naszych fotografii jest przyczyną niskiej sprzedaży nie tylko na DT.
Na stockxpert od czasu powstania wyklikiwaczki zanotowałem znaczny wzrost DL,w styczniu kilkadziesiąt już jest.


RE: Cisza na Dreamstime - canion - 2010-01-16

DT spadek o jakieś 60-70 % wzgledem grudnia. ale nie tylko Dreamstime to dotyczy niestety


RE: Cisza na Dreamstime - Ariene - 2010-01-16

papkin, chciałbym mieć chociaż w połowie taką tragedię Icon_razz
Ale fakt, przy innych stockach, które mnie coraz bardziej zaskakują, DL-e na Dreamstime sąsiadują z zerem...


RE: Cisza na Dreamstime - ambrozinio - 2010-01-16

U mnie na Dreamstime DL przychodzą falami.Długo długo nic a potem jednego dnia 3-4 pobrania Smile I tak w kółko Smile

No a sx rewelacja...30 pobrań w samym styczniu i cały czas rośnie Smile


RE: Cisza na Dreamstime - Wuja - 2010-01-16

Dokładnie tak. symboliczna sprzedarz.