Stock Board - forum fotografii stockowej
Depositphotos - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DepositPhotos (https://stock-board.info/forum-depositphotos.html)
+--- Wątek: Depositphotos (/watek-depositphotos.html)



RE: Depositphotos - alzajac - 2011-11-18

MaxyM, w moim przypadku Shutterstock jest dokładnie 17x lepszy od pozostałych stocków razem wziętych pod względem zarobków (iStock, Dreamstime, Depositphoto) wiec mam odczucia takie jak Ty...Smile Gdyby tylko Shutterstock wprowadził EX to nawet przez sekundę bym się nie zastanawiał nad przejściem. Do Fotoli widać miałeś więcej cierpliwości - moja się skończyła a ponoć jestem bardzo cierpliwym człowiekiem Smile A Depositphoto właśnie obdarował mnie kolejnym mailem o sprzedaży, aż chce się wrzucać nowe pliki a interfejs tym bardziej zachęca - prosty do bólu.


RE: Depositphotos - MaxyM - 2011-11-18

Nie mam cierpliwosci do Fotoli. Z 600 zdjec lezy u nich na serwerze do zamieszczenia. Icon_wink
Od czasu do czasu z nudy dam im kilka do rozpatrzenia.
Co do EX na SS, to poki co dostalem od nich w mailu (jak pewno wszyscy) opcje jak szybko po koncu bycia ex na innym stocku byc z marszu gotowym na podboj SS. Smile Moze to cos oznaczac albo nic... Zobaczymy, w obecnej chwili tez bym sie nie zastanawial... Bo nawet nie chce mi sie liczyc ile razy Shutterstock przebil wszystkie inne agencje pod wzgledem $ ale pewne, ze to kosmiczne przebicie.
A DepositPhotos poki co nie kreci nosem... Na 1290/ 100% akceptacji. Icon_cheesygrin
Dlatego trzeba wrzucac, by byc dobrze przygotowanym jakby odpalili...


RE: Depositphotos - canion - 2011-11-22

u mnie jak co roku w listopadzie Fotolia absolutnie nr 1.

martwi tendencja do niesprzedawalności nowych uploadów. w sumie dotyczy to zarówno Fotolia jak i SS. IS przemilczę bo stacza sie po równi pochyłej. własnie wyminął go 123rf a i Deposit nie za górami.


RE: Depositphotos - photomim - 2011-11-22

U nie nawet CanStockPhoto przegonił Deposit o jakieś 8 $


RE: Depositphotos - sneer - 2011-11-22

W DepositPhotos martwi mnie to, że akceptują praktycznie wszystko jak leci. Bardzo mało wymagający jest ten stock i nie wiem czy z takim podejściem będzie się liczył na rynku.

ps. hehe, jak na ironię, pisząc ten wpis, dostałem przed sekundą nfo o kolejnej sprzedaży na tym stocku Smile


RE: Depositphotos - alzajac - 2011-12-02

No i proszę bardzo 8 sprzedaży już dziś Smile co prawda wszystko w ramach subskrypcji ale zachęca to do wgrywania nowych plików Smile


RE: Depositphotos - Ariene - 2011-12-09

No ładnie, dziś mnie loguje do języka rosyjskiego, a już było dobrze... przez 1 dzień, ale to chyba przypadek... a języki są dobierane każdego dnia jak z losowania - ot niespodzianka, po jakiemu dziś się poruszasz Icon_razz

A weszłam na stronę z wrażenia, bo sprzedaż ruszyła i nawet coś się dzieje Smile


RE: Depositphotos - alzajac - 2011-12-09

Może chcą zachęcić do nauki języków obcych Icon_cheesygrin


RE: Depositphotos - Claudia - 2011-12-09

he, toście mnie zachęciliIcon_cheesygrin Zakładam kontoIcon_cheesygrin

ps. hahaSmile wejście na stronę poprzedzone info: system jest BARDZO zajętyIcon_wink proszę za kilka minut. To akurat ochłonę po Waszych happy opiniachSmile


RE: Depositphotos - Ariene - 2012-01-27

Ostatnio zaakceptowane (nie moje)... jakbyście mieli dylemat, czy tu coś słać, czy przyjmą... po prostu ślijcie, bo jak widać każdy [...] się przyjmie Icon_neutral
[Obrazek: dep_8706373-Fresh-fruit.jpg]