Stock Board - forum fotografii stockowej
Depositphotos - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DepositPhotos (https://stock-board.info/forum-depositphotos.html)
+--- Wątek: Depositphotos (/watek-depositphotos.html)



RE: Depositphotos - canion - 2011-11-17

DepositPhotos zdecydowanie ruszył z kopyta. oczywiście to za sprawą noworocznego wzrostu sprzedaży ale po wielu m-cach walki o każdy DL teraz wygląda to już naprawdę przyzwoicie. Chyba jedyny z nowych graczy który poradził sobie na rynku i powoli nabiera wigoru. Myśłe że Ci którzy sukcesywnie uploadowali cały rok swoje prace teraz spijają śmietankę. Oczywiście przyrównywanie do Fotolia to jak mrówka do słonia , ale np poziom sprzedaży porównywalny z IS myśłe że jest w zasiegu deposita już w przyszłym roku.

No chyba że nadciągająca druga fala kryzysu zdmuchnie z rynku mniejszych graczy czego wykluczyć nie można.


RE: Depositphotos - remik44992 - 2011-11-17

Potwierdzam, sprzedaż od pewnego czasu nabrała tempa. Trochę nie spodziewałem się, że ten stock ruszy, głownie z powodu mocno tolerancyjnego sita jeśli chodzi o jakość prac. Akceptacja prawie 100% z drobnymi wyjątkami. Obawiałem się, że stock zostanie zalany nie sprzedającą się tandetą, wśród której ciężko znaleźć coś ciekawego, a tu miła niespodzianka. Muszę jednak przyznać, że szefowie uznali, iż ilość zdjęć już jest na fajnym poziomie i nieco przykręcili sito akceptacji zapewne aby zwiększyć prestiż serwisu.


RE: Depositphotos - frimerke - 2011-11-17

To samo i u mnie. Jako nowicjusz jedyne sprzedaże, jak na razie mam na DepositPhotos . Również akceptacja na najwyższym poziomie (>95%), oby tak dalej. Na Fotolia kurz i pajęczyny - brak dl i jakiegokolwiek ruchu.


RE: Depositphotos - ambrozinio - 2011-11-17

A ja znów na przekór, aż zajrzałem i ostatnia sprzedaż mam 27/10 ale wcześniej widzę, że ruch jako tako był.


RE: Depositphotos - tarczas - 2011-11-17

Deposit umarło......znaczy strona się nie chce załadować....u Was też? czy ja mam coś nie halo?


RE: Depositphotos - alzajac - 2011-11-17

Potwierdzam, nie ładuje się... Icon_sad


RE: Depositphotos - Barrarabarra - 2011-11-17

U mnie działa. Tzn zalogowałem się bez problemu.


RE: Depositphotos - frimerke - 2011-11-18

Coś pewnie znowu grzebali, bo u mnie włączyło się po hiszpańsku, ale działa.


RE: Depositphotos - MaxyM - 2011-11-18

Wydaje mi sie, ze DepositPhotos ma przyszlosc. Zreszta codziennie cos mi sie tam sprzedaje... Mam tam obecnie (chyba) 1290 zdjec/ilustracji... I w miare mozliwosci regularnie dodaje. Dzieki dobremu interfejsowi, dodawanie to nie zmora jak w przypadku FT...

Alzajac... Tez juz bylem sceptycznie nastawiony do Fotoli, ale nagle przekroczylem prog wyplaty i za moment zmienie barwe, wiec zostaje tam poki co... Cos sie ruszylo w moim przypadku. Choc jezeli chodzi o poczatki moje tam, to DepositPhotos o wiele szybciej zarobil pierwsze $30... I dlatego optymistycznie patrze na niego.

W tej chwili u mnie...

1. SS
3. Dreamstime - Nie wysilam sie, ostatni upload zrobilem z 2 miesiace temu i tylko 350 zdjec.
2. 123RF
4. Fotolia
5. IS - Tutaj ponad 70 zdjec poki co i szczerze mowiac to wysylane na odwal sie.
6. DP
7. BS

Zobaczymy...


RE: Depositphotos - MaxyM - 2011-11-18

Chcialem dodac tylko, ze tak naprawde to cala reszta do Shutterstock to przepasc z K2... I zarobki z innych agencji, to tylko zabawa przy tym co daje moj numer jeden. Ale pewni u innych to wyglada inaczej.