Stock Board - forum fotografii stockowej
Depositphotos - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DepositPhotos (https://stock-board.info/forum-depositphotos.html)
+--- Wątek: Depositphotos (/watek-depositphotos.html)



RE: Depositphotos - arturm - 2010-04-06

(2010-04-06, 18:12:42)nature78 napisał(a): co znaczy słowo "lol" w ....zamachach lol

Smile
http://ocforum.pl/showthread.php?t=9209


RE: Depositphotos - nature78 - 2010-04-06

dzięki..


stryjek....napisz coś więcej...może za dużo darmowych kont założyłeś....ile? ...1,2,3...


RE: Depositphotos - nature78 - 2010-04-06

...a może lepiej nie pisz.

powodzenia Stryjek....mam nadzieję że wszystko zakończy się szczęśliwie...tego Ci życzę.


RE: Depositphotos - vito157 - 2010-04-06

Stryjek...
Mimo ze cel, ktory Toba kierowal, nie byl zbyt chwalebny, to jednak trzymam za Ciebie kciuki i wierze, ze sprawa sie wyjasni... 3m sie!


RE: Depositphotos - stryjek - 2010-04-07

nie znam się na prawie , jednak sami sobie zrobili balonik za który powinni zapłacić, czytałem terms and condition, nie ma tam nic o tym że nie można płacić tym samym kontem paypal, lub nawet kupować własnych zdjęć, co jest istotne. jedyny punkt się zgadza że mogą cie zablokować bez podania przyczyny, tak więc zrobili. Tylko w tym momęcie zablokowali mi Shutterstock i bigstock które są już nieaktywne przez jakieś 2x tygodnie . Nie wiem czy to legalne , ale nie mogą ci chyba od tak sobie zablokować konta tylko dlatego że konkurencja przekazała im info o przekręcie którego nie udowodnili. Może ktoś z forum zna się coś na prawie międzynarodowym , tak wogóle to jako zatrudieni w firmie z z USA (NY) podlegamy ich prawą czy prawą w państwie gdzie żyjemy? Dzięki pozdrawiam


RE: Depositphotos - hadrian - 2010-04-07

ja tez sie nie znam, ale myślę ze każda umowę da sie rozwiązać i wygląda na to ze właśnie ku temu to zmierza. a czy Shutterstock może, owszem może - to ich biznes i robią co chcą i pracują z kim chcą a ty właśnie dostałeś dość nie ładną łatkę - pomysł o tym na chłodno, nie ze swojej perspektywy.


RE: Depositphotos - stryjek - 2010-04-07

(2010-04-07, 01:54:31)hadrian napisał(a): ja tez sie nie znam, ale myślę ze każda umowę da sie rozwiązać i wygląda na to ze właśnie ku temu to zmierza. a czy Shutterstock może, owszem może - to ich biznes i robią co chcą i pracują z kim chcą a ty właśnie dostałeś dość nie ładną łatkę - pomysł o tym na chłodno, nie ze swojej perspektywy.
jako sprzedawcy dla Shutterstock obowiązuje nas prawo stanu NY , umowy nie mogą rozwiązać bez powodu , ale niestety zablokować konto czasowo mogą . tyle co doczytałem


RE: Depositphotos - hadrian - 2010-04-07

no to zablokują ci czasowo.... na rok czy dwa Smile
oczywiście tylko do wyjaśnienia.. ale ile to potrwa..

jak będą chcieli ci podziękować to ci podziękują. nie ma takiego prawa ktore uratuje ci dupe. nawet jak pójdziesz na noże i twój prawnik po roku czy dwóch i dziesiątkach tysięcy euro wywalczy ze nie mogą rozwiązać umowy to spozycjonują ci tak foty ze sam będziesz miał problem je znaleźć Smile

wszystko zależy od ich kaprysu i mimo ze może wydawać ci sie to niesprawiedliwe to tak porostu jest, nie rozum mnie zle nie trzymam ich strony tylko na chłodno pokazuje ci ze oni nic nie muszą, tak samo zresztą ja ty. zawsze masz prawa zamknąć konto np.


RE: Depositphotos - Wuja - 2010-04-07

Mojemu refralsowi na Shutterstock zablokowali konto bo wysłał jedną fotke moją która byla już na SS. Wyjaśniliśmy sprawę o pomyłce (korzystaliśmy z jednego kompa i razem robiliśmy różne zdjęcia aby się nauczył) okazał pełną skruchę i konto ruszyło. Ale miesiąc nie wiedzieliśmy co będzie.


RE: Depositphotos - Nightman - 2010-04-07

A miało być tak fajnie na DepositPhotos a wychodzi na to, że to portal alkaidy Icon_cry
Teraz wiecie po co przy rejestracji podawaliśmy w jakich to agencjach jeszcze jesteśmy Icon_cheesygrin