Stock Board - forum fotografii stockowej
Depositphotos - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DepositPhotos (https://stock-board.info/forum-depositphotos.html)
+--- Wątek: Depositphotos (/watek-depositphotos.html)



RE: Depositphotos - vito157 - 2010-04-06

(2010-04-06, 11:10:08)arturm napisał(a): Wczoraj zapytalem i czekam na odpowiedz. PF lukne jak wroce z pracy, bo nie ukrywam ze jestem ciekaw.

Nie Ty jeden...


RE: Depositphotos - fotoaloja - 2010-04-06

mam już ponad 500 zaakceptowanych fotek i co z tymi 100$?
trzeba zawnioskować czy co robić?


RE: Depositphotos - stryjek - 2010-04-06

(2010-04-06, 11:13:08)vito157 napisał(a): Nie Ty jeden...

Witam! Zostałem zablokowany na DepositPhotos dzięki "pozycjonowaniu"
oprócz tego zablokowali mi także konto na Shutterstock i bigstock. Dlatego uważajcie Smile pozdrawiam


RE: Depositphotos - arturm - 2010-04-06

no to nieciekawie. tylko dlatego ze kupowales sam swoje foty? nie zdarzylo sie czasem, ze na ta sama karte kredytowa otwierales konta (albo ten sam email)? A inna sprawa to ciekawe co do tego ma Shutterstock i BS;/


RE: Depositphotos - stryjek - 2010-04-06

(2010-04-06, 15:33:34)arturm napisał(a): no to nieciekawie. tylko dlatego ze kupowales sam swoje foty? nie zdarzylo sie czasem, ze na ta sama karte kredytowa otwierales konta (albo ten sam email)? A inna sprawa to ciekawe co do tego ma Shutterstock i BS;/

Płaciłem z kilku kont paypal ale też ze swojego, doszli po ip , ale sprawa z Shutterstock i bs też mnie dziwi, nie będzie dziwne dla mnie jak okaże się niedługo że DepositPhotos to kolejne dziecko Shutterstock Smile


RE: Depositphotos - arturm - 2010-04-06

No to ja musialem miec farta, bo wszystko z jednego IP praktycznie szlo. Na szczescie kase wyplacilem kilka dni temu wiec mysle ze juz nie beda sie czepiac. Tak z ciekawosci zapytam... jakie uzasadnienie na Shutterstock napisali zamykajac konto? mozesz to odkrecic?


RE: Depositphotos - mathom - 2010-04-06

Strasznie kombinujecie ... Icon_confused


RE: Depositphotos - hadrian - 2010-04-06

zamienił stryjek siekierkę na kijek...


RE: Depositphotos - stryjek - 2010-04-06

(2010-04-06, 15:43:27)arturm napisał(a): No to ja musialem miec farta, bo wszystko z jednego IP praktycznie szlo. Na szczescie kase wyplacilem kilka dni temu wiec mysle ze juz nie beda sie czepiac. Tak z ciekawosci zapytam... jakie uzasadnienie na Shutterstock napisali zamykajac konto? mozesz to odkrecic?

Uzasadnienie napisali takie że otrzymali wiadomość od DepositPhotos o dokonanych zamachach lol i moje konto będzie zamknięte na czas dochodzenia , dochodzenie trwa już ponad tydzień , nie otrzymałem jeszcze żadnej odpowiedzi


RE: Depositphotos - nature78 - 2010-04-06

(2010-04-06, 18:09:35)stryjek napisał(a): Uzasadnienie napisali takie że otrzymali wiadomość od DepositPhotos o dokonanych zamachach lol i moje konto będzie zamknięte na czas dochodzenia , dochodzenie trwa już ponad tydzień , nie otrzymałem jeszcze żadnej odpowiedzi
co znaczy słowo "lol" w ....zamachach lol