Stock Board - forum fotografii stockowej
Depositphotos - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DepositPhotos (https://stock-board.info/forum-depositphotos.html)
+--- Wątek: Depositphotos (/watek-depositphotos.html)



RE: Depositphotos - canion - 2010-02-27

idzie nowe. promotion program już nie dla wszystkich. prawdopodobnie przymierzają sie do selektywnego PP . może wprowadzą jakąś inna zachęte i zaproszą wybranych fotografów do udziału. jakiąśtam próbke możłiwości każdego fotografa już mają. Sprytne

cytuję oryginalny mail jaki rozsyła support
"We would like to inform you about changes to the Promotional Program. Our inspectors will be constantly reviewing your work. During their inspection they will make a decision to grand you permission to enter in the Promotional program or not. Only selected photographers and illustrators will be able to participate in our Promotional Program.

We apologies but you are not able to participate in Promotional Program at this time. You still have a chance to participate. All you have to do is continue uploading pictures and illustrations of the highest quality. As always, you will receive your standard commission for photographs and illustrations sold on our site. You will receive an email notification if you are qualified to participate in the Promotional Program."


RE: Depositphotos - arturm - 2010-03-01

Dzis wkradl sie maly blad u nich. Po zalogowaniu chcialem opisac 10 fotek ktore dodalem....a tu do opisania 80 fot (wszystkie juz mam w PF), troche dziwna sprawa, niemniej blad bledemSmile

W ogole jakies bledy mam, bo foty opisane nie przechodza to folderu Pending Files, tylko nadal sa w Unfinished Files z atrybutem "File attributed". Dziwne.


RE: Depositphotos - mysterious - 2010-03-01

Ja natomiast na swoim koncie w folderze "Online files" mam 145 zdjęć, a w portfolio widzianym dla wszystkich użytkowników mam 50 mniej chyba... I tak już gdzieś od tygodnia. Dzisiaj rozpatrzyli mi paczkę ponad 220 zdjęć więc może coś się odblokuje Icon_wink

A tak trochę z innej paczki... uważacie, że jeśli ma się z 80$ to od razu kazać sobie wypłacić czy czekać aż się wykorzysta promocję zdjęciową za upload aż do samego końca? Bo w tych swoich 80$ mam 20$ za same banery umieszczone na swoich stronach czyli wychodzi, że jeszcze 40$ mogę zarobić za upload... tylko obawiam się, że bank niedługo może "pęknąć" i przestać wypłacać kasę...

I jeszcze jedno Icon_cheesygrin Jak dać polecenie wypłaty? Bo nie mogę się nigdzie doszukać takowej opcji Icon_cheesygrin


RE: Depositphotos - arturm - 2010-03-01

ja napisalem do supportu odnosnie tej drugiej mojej sprawy (pliki w pending itp) i odpisali, ze zrobilem blad bo kliknalem SAVE zamiast SUBMIT. Czyli moja wina.
Jedynie blad byl z tymi plikami co mi dodali, ktore mam w PF, ale je usunalem i mysle ze nie bedzie problemu.

A odnosnie wyplaty to bym sie nie stresowal bo sam mam kilkaset$ do wyplaty i sie nie spiesze, bo czemu miabym miec problemy? To nie jest stock ktory nagle zniknie z rynku i "oleje" wszystkich, przynajmniej takie jest moje zdanie.


RE: Depositphotos - mysterious - 2010-03-01

Hm... zrobiłem się trochę spokojniejszy po przeczytaniu, że raczej obaw co do zamknięcia banku być nie powinno, ale tak na wszelki wypadek chciałbym się dowiedzieć jak zlecić wypłatę moich pieniążków?
Trzeba jakoś pisać do supportu? ;>


RE: Depositphotos - papkin - 2010-03-01

Wypłata kasy:Sales-Payout Report-Request Earnings


RE: Depositphotos - mysterious - 2010-03-02

(2010-03-01, 22:09:40)papkin napisał(a): Wypłata kasy:Sales-Payout Report-Request Earnings
Rzeczywiście, jakie to proste i logiczne Icon_cheesygrin Dzięki za instrukcję Smile


RE: Depositphotos - arturm - 2010-03-04

Ten support mnie zaskakuje. Poniewaz zawsze odpisuje mi Pani Kelly, wiec dzisiaj do niej napisalem ladnie, zeby ocenili mi moja paczke fot, bo juz troche czasu minelo. Po 5min paczka zaostala zatwierdzonaSmile

Poza tym proponuje (jezeli macie zyczenie i tez uwazacie to za przydatna rzecz) wyslanie maila do supportu, aby wprowadzili /po mojemu/ interaktywne przyciski (Upload Date, Comments, Views, Downloads, Earned), ktore beda segregowac zdjecia wedlug tych kryteriow.


RE: Depositphotos - Ariene - 2010-03-04

artur, jakiś czas temu odpisali, że pracują nad tym...


RE: Depositphotos - arturm - 2010-03-04

nie wiedzialem, ale to bardzo fajnie.