Stock Board - forum fotografii stockowej
Depositphotos - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DepositPhotos (https://stock-board.info/forum-depositphotos.html)
+--- Wątek: Depositphotos (/watek-depositphotos.html)



RE: Depositphotos - hadrian - 2010-01-24

małe info dla tych co chcą wysłać fotki i maja mocne łącza - na FTP jest limit prędkości na sesje ~25KB ale nie ma limitu sesji - wiec ja coś można nawiązać kilka sesji i wysyłać całym własnym pasmem - mi szło bez problemu 20 sesji po ~25KB


RE: Depositphotos - pershing - 2010-01-25

Mam techniczne pytanko.
Pierwszą paczkę 100 zdjęć rozpatrzyli mi w ciągu 12 godzin. Teraz z drugą setką czekam już 4 dzień i nie wiem czy nie popełniłem błędu, ponieważ wgrałem 600 fot, ale opisałem tylko 100, żeby nie narazić się na odrzut po kilka z sesji podobnych kadrów jak to miało miejsce przy pierwszej paczce. Teraz nie wiem czy oni celowo czekają aż opiszę im i wrzucę do pending wszystkie wgrane na serwer, czy po prostu kolejka się wydłuża i nie ma to nic wspólnego.
Ktoś z Was może robił podobnie czyli nie opisał wszystkich wgranych?


RE: Depositphotos - rachwal - 2010-01-25

Ja też czekam od 3 dni na kolejnego seta. IMO długa kolejka.


RE: Depositphotos - kaczor58 - 2010-01-25

(2010-01-25, 20:27:33)pershing napisał(a): Mam techniczne pytanko.
Ktoś z Was może robił podobnie czyli nie opisał wszystkich wgranych?

wgrałem ponad 500 i sukcesywnie opisuję.
Sprawdzone ma dwie partie fotek ale to było na początku "szaleństwa" teraz też czekam jak inni
pozdr
w


RE: Depositphotos - pershing - 2010-01-25

Dzięki Wojtku, czyli trzeba cierpliwie czekać na zatwierdzenie i sukcesywnie opisywać kolejne po zatwierdzeniu poprzednich.


RE: Depositphotos - papkin - 2010-01-25

(2010-01-25, 20:27:33)pershing napisał(a): Mam techniczne pytanko.
Pierwszą paczkę 100 zdjęć rozpatrzyli mi w ciągu 12 godzin. Teraz z drugą setką czekam już 4 dzień i nie wiem czy nie popełniłem błędu, ponieważ wgrałem 600 fot, ale opisałem tylko 100, żeby nie narazić się na odrzut po kilka z sesji podobnych kadrów jak to miało miejsce przy pierwszej paczce. Teraz nie wiem czy oni celowo czekają aż opiszę im i wrzucę do pending wszystkie wgrane na serwer, czy po prostu kolejka się wydłuża i nie ma to nic wspólnego.
Ktoś z Was może robił podobnie czyli nie opisał wszystkich wgranych?

Ja zrobiłem podobnie.
Mam wrzucone ponad 900 plików,600 mi zatwierdzili 100 czeka na akceptację od 16 stycznia reszta czeka na opisanie.
Może oni faktycznie czekają aż opisze się wszystkie i wtedy rozpatrzą Smile


RE: Depositphotos - Ariene - 2010-01-25

Miejcie litość - weekend był Icon_wink ja również czekam 3 dni. Jutro rozpatrzą Icon_wink


RE: Depositphotos - canion - 2010-01-25

papkin. skąd ta nerwowość? nie wiem jaki masz zapas zdjęć ale ile by ich nie było znacznie lepiej rozstawić je po całej bazie niż mieć wszystkie w pierwszym milionie który zaraz stuknie i zostanie przysypany przez kolejne. ja po przeliczeniu zapasów w magazynach rozstawiłem upload tak żeby starczyło na kolejne kilka , może kilkanaście miesiecy .


RE: Depositphotos - klawod - 2010-01-26

Canion dobrze mówi, takich jak Ty co mają do wrzucenia kilkaset/kilka tysięcy fot jest wielu i w ten sposób nawet Twoje perełki przejdę bez echa.


RE: Depositphotos - Ariene - 2010-01-26

tak na marginesie - przyjęte 33, odrzucone 5 sztuk.
Dla 4 zdjęć powód: "Compositional design of the image does not answer the requirements that we impose. The photograph is not suited to be used for commercial purposes."
oraz w zdjęciu ręki zapinającej guzik, mam za ciemne tło, czyli powinno być izolowane Icon_wink
Mam wrażenie, że zaczyna się ich marudzenie.