Stock Board - forum fotografii stockowej
Depositphotos - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DepositPhotos (https://stock-board.info/forum-depositphotos.html)
+--- Wątek: Depositphotos (/watek-depositphotos.html)



RE: Depositphotos - Ariene - 2010-01-24

Faktycznie, czas zamienić pliczek na IPTC. Za dużo powstaje mi grup i podgrup do podobnych acz różniących się minimalnie ujęć, i opisywanie za każdym uploadem stało się udręką ...


RE: Depositphotos - arturm - 2010-01-24

Napisz czy ci to w ogole pomoze w sprzedazyIcon_wink

A ja dzisiaj dostrzegłem jedna rzecz, która mi bardzo przeszkadza. Otóż wchodzac w Rejected Files widzimy tylko miniaturki, ktore praktycznie (w zaleznosci od zdjecia) sa nie do zidentyfikowania. Ani nie mozna ich powiekszyc, ani nie ma ich nazw. Wystawiajac serie 15 fot niemalże identycznych, przy odrzucie 7, teraz musze wchodzic w pliki online i przegladac CALE SWOJE PF aby znaleźć pliki, ktore zostały zatwierdzone. I znowu jakby nie patrzec niemile zaskoczenie bo nie ma mozliwosci jakiejkolwiek segracji dodanych plikow, chociazby wedlug daty uploadu. Mi to osobiscie bardzo przeszkadza.


RE: Depositphotos - arturm - 2010-01-24

Chyba najlepiej bedzie jak Rafal w chwili wolnego zalozy grupe dla tego banku. Szkoda teraz robic chaosu i w jednym temacie pisac o wszystkim + robienie jeszcze wyklikiwaczki, aczkolwiek chyba warto bedzie zalozyc osobny watek do tego.


RE: Depositphotos - ajt - 2010-01-24

(2010-01-24, 16:23:22)arturm napisał(a): A ja dzisiaj dostrzegłem jedna rzecz, która mi bardzo przeszkadza. Otóż wchodzac w Rejected Files widzimy tylko miniaturki, ktore praktycznie (w zaleznosci od zdjecia) sa nie do zidentyfikowania.

Jak na razie mam trzy odrzuty, we wszystkich można kliknąć na "resubmit" (nie wiem, czy w każdym przypadku będzie to dostępne) i zobaczyć większy obrazek, wraz ze wszystkimi danymi. zawsze to jakieś rozwiązanie Smile


RE: Depositphotos - arturm - 2010-01-24

Tak ajt, to jest rozwiazanieIcon_wink Czlowiek leniwy i nawet nie sprawdzil resubmita.


RE: Depositphotos - blueminiu - 2010-01-24

A ja nadal czekam na akceptacje pierwszej partii zdjęć Icon_sad


RE: Depositphotos - arturm - 2010-01-24

ile juz czasu? bo mi druga partie zatwierdzali chyba 2 albo 3 dni. Niby jak cos zawsze mozna do nich napisac, ale watpie ze to cos przyspieszy. no chyba ze 2 tyg by ci nie zatwierdzali to sie do nich odezwij.


RE: Depositphotos - blueminiu - 2010-01-24

Od 18 czekam. Ciekawe od czego to zależy że jednym zatwierdzają szybciej innym wolniej? Może Ci co wrzucają kolejne zdjęcia są rozpatrywani w pierwszej kolejności? Jutro poniedziałek wiec może się coś ruszy. Jestem dobrej myśli.


RE: Depositphotos - arturm - 2010-01-24

ja wrzucalem foty ostatnio ok. tygodnia temu...wiec moze wplyw na czas ma ilosc fot....moze bardziej premiuja osoby ktore wrzucaja duze ilosci...no nie wiem, tak zasugerowalem. Ja wrzucalem za pierwszym razem ok 120 chyba, pozniej 180.


RE: Depositphotos - kaczor58 - 2010-01-24

Rzućcie okiem na statystyki dodanych fotek. Zmęczenie materiału nie ma się co dziwić!
529,517 Royalty-free stock photos
86,412 New photos added this week
4,544 Photographers