Stock Board - forum fotografii stockowej
Pixamba - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Pozostałe agencje microstock (https://stock-board.info/forum-pozostale-agencje-microstock.html)
+--- Wątek: Pixamba (/watek-pixamba.html)

Strony: 1 2 3


RE: Pixamba - zegarmistrz - 2010-03-13

vito157 całym szacunkiem dla Ciebie, ale z taką strategią działania na stockach nic nie osiągniesz.


RE: Pixamba - vito157 - 2010-03-13

(2010-03-13, 13:26:27)zegarmistrz napisał(a): vito157 całym szacunkiem dla Ciebie, ale z taką strategią działania na stockach nic nie osiągniesz.
Czegos nie rozumiem? A moze o czyms nie wiem?
O jakiej strategii mowisz? Bo to - co robie, to jedynie testowanie stocka, ktory nie miesci sie (chyba?) w zadnych rankingach stockow. Nie sadzisz chyba ze postanowilem sie z nim zwiazac 'na smierc i zycie'. Poczytaj sobie historie tego watku: spytalem czy ktos cos o tym stocku wie. Poniewaz nik nie wiedzial, wiec postanowilem na wlasnej skorze sprawdzic, 'to zacz'. I tyle.


RE: Pixamba - oxygen64 - 2010-03-13

Bardzo dobrze że ktoś ich testuje. Ja przetestowałem już ogrom stocków i cieszę się że tego nie muszę. Daj znać czy są jakieś obroty i czy warto się tam pakować.


RE: Pixamba - vito157 - 2010-03-15

Minelo 9 dni. 131 ze 131 fotek nadal czeka na akceptacje.


RE: Pixamba - vito157 - 2010-03-22

Testowania Pixamby ciag dalszy.
15. dnia od uploadu, napisalem do supportu, ze zdjecia chyba troche za dlugo czekaja na akceptacje. Nietrudno sie domyslic, ze odpowiedzia byla cisza.
Ciag dalszy (jak mniemam) nastapi.


RE: Pixamba - blas - 2010-03-22

Ale po co "ciąg dalszy nastąpi", z każdym uploadem będziesz się tak ścierał?
Dla mnie jasny sygnał, że oni nie chcą sprzedawać fot skoro nie przyjmują towaru...


RE: Pixamba - vito157 - 2010-03-22

(2010-03-22, 11:48:53)blas napisał(a): Ale po co "ciąg dalszy nastąpi", z każdym uploadem będziesz się tak ścierał?
Dla mnie jasny sygnał, że oni nie chcą sprzedawać fot skoro nie przyjmują towaru...
Dla mnie tez i w sumie nie mam zamiaru tam swoich zdjec wysylac. Moim zdaniem lepiej jest sie skupic na 2-4 stockach, ale konkretnie, niz na 20 po lebkach. A Pixambe testuje 'ku pamieci potomnych'... Icon_wink


RE: Pixamba - blas - 2010-03-22

Ja już amba amba mam dobrze utrwalone, poproszę następne egzotyczne słówko Icon_wink


RE: Pixamba - vito157 - 2010-03-22

(2010-03-22, 13:31:23)blas napisał(a): Ja już amba amba mam dobrze utrwalone, poproszę następne egzotyczne słówko Icon_wink
No coz... Jaka nazwa, taki stock... Icon_wink


RE: Pixamba - vito157 - 2010-04-09

No, nareszcie doczekalem sie, ze zaczeto akceptowac zdjecia. TRWALO TO MIESIAC I DWA DNI!!.
Ze 131 wrzuconych, w pierwszej kolejnosci zaakceptowano 59. 72 wciaz czekaja na 'przychylnosc' kontrolera. Ciekawe jak dlugo...

ps. chlopcy poszli na calosc. Nim dokonczylem pisanie posta, juz mialem zaakceptowanych 126 zdjec.