Stock Board - forum fotografii stockowej
Wypłata pieniędzy z iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wypłata pieniędzy z iStockphoto (/watek-wyplata-pieniedzy-z-istockphoto.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - bluefilter - 2017-02-02

To już nawet na IS statystyka pobrań zniknęła.


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - bluefilter - 2017-02-02

Mam czarne wizje co do IS.
Getty ogłosi upadłość IS...........


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - craft08 - 2017-02-03

fotorince napisałem potwierdzam, że to mój adres. Zrobiłem zrzuty, że na stronie mam ustawione na moje konto email Paypal. Wysłałem im te zrzuty. Nie jestem głupi. 10 lat u nich jestem i nigdy czegoś takiego nie było. Odpisali, żebym wybrał metodę płatności na ESP i tak w kółko, że do 25 lutego powinna przyjść moja należność. Wątpię, że oddadzą kasę. Myślę, że wybrali parę osób do kradzieży kasy przed upadłością IS. Pytanie czy tylko te dowody starczą jeśli sobie załatwię prawnika? Smile


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - fotorince - 2017-02-03

Nie wiem naprawdę....spróbuj robić co mówią czyli wybrać formę płatności na ESP i poczekać do tego25 lutego.
Co do prawnika to nie pomoge nie znam się ale trzeba przemyśleć w razie co czy skórka jest warta wyprawki.
Mi też zginęło 55$ u nich....ale co mam zrobić? Po sądach się ciągać o 200 zł?
Myślę ze nikt świadomie tego nie kradł tylko jest to wina tego całego burdelu, tych zmian niby na lepsze.
Nigdy nie przykładałem zbyt dużej wagi do szmalu więc jakoś w ostateczności przeboleję tą stratę, ja nie zbiednieje - oni się nie wzbogacą ale liczę że jeszcze się ta kasa odnajdzie.


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - craft08 - 2017-02-04

Przy małych kwotach też sobie bym odpuścił. Jestem Exlusiv u nich. Zarabiają na moich zdjęciach więcej niż ja i jeszcze nie chcą oddać moją działkę. Jakim prawem? Za te kilka miesięcy to mogę sobie dobry sprzęt kupić.


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - fotorince - 2017-02-04

Nie wiem ile tej kasy było ale jeśli sporo no to tylko użeranie się z nimi Ci zostaje.
Powodzenia życzę;]


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - craft08 - 2017-02-05

No użeram się Smile ale z drugiej strony cieszę się, że zrezygnuje z Exlusiv bo teraz gów.. idzie


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - jacekm130 - 2017-02-22

Mam pytanie.Od kilku lat posiadam konto na istock.Przez ten czas usbieralem 360 dolcow.Nigdy nie wyplacalem tych pieniedzy.Teraz logujac sie na ESP pokazuje mi tantiem 59 dolarow od stycznia.Czy ta poprzednia kasa gdzies zaginela?jakis czas temu przegapilem podpisanie ASA.Czy ma to jakies znaczenie.Dzisiaj wyslalem im numery kont do przelewu.Gdzie sprawdzic czy te uzbierane przez te lata pienaidze nie zaginely?


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - fotorince - 2017-02-22

Jakieś dziwne historie opowiadasz bo jakiś czas temu IS wprowadził próg wypłaty 100$ gdzie po przekroczeniu tegoż progu automatycznie wypłacał kasę.
Przypomnij sobie jakie konto zdeklarowałeś do wypłat i tam ta kasa grzecznie leży i czeka.


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - GregorK - 2017-02-22

kolega wysłał numery kont, a nie e-mail na paypal czy inny money broker. podejrzewam, że wypłąty nigdy nie dostał, bo nie wskazał właściwego konta.

Żeby dostać jakąkolwiek kasę, to musisz sobie założyć konto na paypal (najlepiej) i podać e-mail do wypłaty w stosownym miejscu na esp.