Stock Board - forum fotografii stockowej
Wypłata pieniędzy z iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wypłata pieniędzy z iStockphoto (/watek-wyplata-pieniedzy-z-istockphoto.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - borzywoj - 2017-01-01

od paru dni mam taką samą sytuację. Zarobki i ich suma nadal widoczne są w deepmeta... Kurcze na wykresach nie ma podanych juz kwot tylko ile sztuk sprzedalo sie w abonamencie a ile za kredyty...


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - yuma2 - 2017-01-01

(2017-01-01, 11:28:05)richart napisał(a): Czy wam też zniknęły informacje o bieżących zarobkach w istocku. Nigdzie nie widzę moich zarobków z końca 2016 roku. Nie dobiłem do 100 $ w grudniu, ale zawsze kwota przechodziła na następny miesiąc i pokazywana była jako suma.

Wszystko bylo opisane w mailach z IS dotyczacych unifikacji, teraz Dl beda reportowane miesiacznie zaczynajac od konca Stycznia


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - TaWhy - 2017-01-01

(2017-01-01, 12:57:49)yuma2 napisał(a): Wszystko bylo opisane w mailach z IS dotyczacych unifikacji, teraz Dl beda reportowane miesiacznie zaczynajac od konca Stycznia

Ja słyszałem, że DL będą raportowane w czasie rzeczywistym zarówno z kredytów jak i subskrypcji. Tylko dokładną ilość pieniędzy będziemy otrzymywali pod koniec miesiąca.


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - bluefilter - 2017-01-01

Ta, będziemy otrzymywali.... marzyciel.

Mieszają jak zaprawę w betoniarce by nikt nie wiedział ile zarobił.

Już siedziałem i się zastanawiałem według tych nowych słupków ile
mam na koncie dolores.
Niby mała różnica, ale mieć Danielsa lub nie, to już nie jest różnica......


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - GregorK - 2017-01-01

ja póki co wygaszam IS. nie może być tak, że prowizja jest cięta praktycznie do zera, a w dodatku nie wiadomo, co kiedy i gdzie się sprzedało. Teraz to jakieś kuriozum, że nie widać żadnego salda, nic. Tam idzie na jakiś wielki przekręt, a my będziemy w nim uczestniczyć, czy chcemy czy nie. gorzej że to się odbywa za naszą kasę.


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - barracuda - 2017-01-01

No to, że nie widać jakie pliki się ściągają, a jakie nie, to już totalne nieporozumienie.


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - hyzop - 2017-01-01

(2017-01-01, 12:57:49)yuma2 napisał(a): Wszystko bylo opisane w mailach z IS dotyczacych unifikacji, teraz Dl beda reportowane miesiacznie zaczynajac od konca Stycznia

To na koniec stycznia będzie podana kwota za styczeń czy za styczeń i pozostałe zarobki ?


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - celafon - 2017-01-02

Nie wiem czy wiecie, ale od pierwszego stycznia, osoby które posiadaly konta na GI, a nie maja wylacznosci dla IS, stracily konta na GI, a co za tym idzie wpływy z niego. Wykasowali sobie na własne zyczenie mase filmow z bazy. Mysle, ze GI chce zarżnąć świniaka IS na zimno, wiec powstaje coraz więcej absurdow.


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - blas - 2017-01-02

Jakież to logiczne, lol.


RE: Wypłata pieniędzy z iStockphoto - celafon - 2017-01-02

Gdybys nie wiedział, konta na getty dzialaly ( u mnie przeszlo 3 lata), mimo ze od 3 lat nie jestem exem. Mowie o tym, ze po latach działania nagle moje, jak i moich znajomych konta zostały wykasowane bez zadnej zapowiedzi. Jeżeli ktoś z Was posiadal konto GI, a dawno temu przeszedł na niewylacznosc, sprawdzcie sobie. Od 1 stycznia 2017na 99% nie ma już tych kont.