Stock Board - forum fotografii stockowej
Spotkanie Wrocławskich Forumowiczów - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Hydepark (https://stock-board.info/forum-hydepark.html)
+--- Wątek: Spotkanie Wrocławskich Forumowiczów (/watek-spotkanie-wroclawskich-forumowiczow.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Spotkanie Wrocławskich Forumowiczów - rachwal - 2009-12-06

... a nie mówiłem.

Ale w czwórkę (ja, Ola, Wojtuś & Tomuś) idziemy w sobotę na jakiegoś browara lub dwa?! Lokal się jakiś wyczaruje na miejscu ... no i może nie o 18 tylko jakoś później.


RE: Spotkanie Wrocławskich Forumowiczów - tomas24 - 2009-12-06

pozwolcie że się wtrącę (choć w sumie nie jestem z wrocka) wiele osób niestety tylko gada, albo/również ma tylko słomiane zapały, niestety kiedy przychodzi do konkretów wypadają, pamiętam jak był pomysł zrobienia zlotu użytkowników tegoż forum, ciekawe jakby Rafał już coś konkretnego ogłosił ile z ponad 1000 userów rzeczywiście by się zebrało?
Nie wiem co tak niektórym ciężko, rozumiem, że wielu godzina i czasami data nie pasuje, ale gdybym ja miał do wrocka bliżej, na 100% jak mówię i piszę znalazłbym czas nawet co dwa tygodnie na spotkanie przy piwie lub mały plenerek.
Trzeba chcieć i umieć znaleźć sobie czas, i co najwazniejsze- chęci. Kaczor nie załamuj się Smile idea pewnie wróci jeszcze nie raz. Pozdrawiam


RE: Spotkanie Wrocławskich Forumowiczów - canion - 2009-12-07

Dla mnie to fenomen forum stock-board. każda proba zorganizowania czegoś wspolnie rozbija sie o brak chętnych. sam otwierałem kilka wątków z zaproszeniem do wspolnego fotogrfowania. Odzew na forum ZERO. za to to samo ogłośzenie rzucone na gg do kilku znajomych fotografów /niekoniecznie stocerów/ - pozytywny odzew i aktywny udział w organizacji . Coż. Widać nie wszystko muszę rozumieć .


RE: Spotkanie Wrocławskich Forumowiczów - hadrian - 2009-12-07

sami indywidualiści Smile


RE: Spotkanie Wrocławskich Forumowiczów - canion - 2009-12-07

Dokładnie . trudno to pojąć bo przecież wspolne działania otwiera możliwości niedostępne dla indywidualisty /choćby lokacje/ . no ale niech i tak bedzie.

ps. Hadrian. jakbyś miał faze na jakiś wspolny projekt stricte stockowy to pisz. Ja zawsze chętny do wspódziałania jeśłi to pomoże pozyskać np interesujące miejsca do przeprowadzenia sesji..


RE: Spotkanie Wrocławskich Forumowiczów - margol - 2009-12-08

Jeśli w dalszym ciągu spotkanie aktualne to się jak najbardziej piszę razem z moją dziewczynąSmile. Chętnie poznamy troche bardziej doświadczonych kolegów.
Pzdr.


RE: Spotkanie Wrocławskich Forumowiczów - Michał - 2009-12-08

Ok, ja się zjawię na 2-3 piwka Smile


RE: Spotkanie Wrocławskich Forumowiczów - Tomek De - 2009-12-08

Icon_biggrin
no to wszystko wskazuje na to że odwołany przez zawiedzionego Kaczora wrocławski zlot jednak ma jakieś szanse powodzenia. Ja tylko chciałem za Maxem; weźcie chociaż jeden aparat, liczymy na jakiś mały reportaż pierwszego (więc historycznego) spotkania stock-boardzistów Icon_wink


RE: Spotkanie Wrocławskich Forumowiczów - ambrozinio - 2009-12-09

Jeśli to Wam doda otuchy to Wam powiem ,że kiedyś założyłem Klub Toyoty.Zebrało się kilku użytkowników forum a na pierwszy spot przyjechały w sumie dwa autka Smile Mimo wszystko było bardzo miło.Następne spoty to już w setkach się odbywały i to chyba we wszystkich możliwych regionach Smile
Może Wrocław będzie inspiracją dla innych na jakieś plenerowe niezobowiązujące spotkania Smile


RE: Spotkanie Wrocławskich Forumowiczów - rachwal - 2009-12-12

Start: 20.00 przy fontannie w rynku.
Szczegóły na PW u Kaczora Smile