Stock Board - forum fotografii stockowej
Pliki niesprzedane - 0,5 USD od zdjęcia - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Pliki niesprzedane - 0,5 USD od zdjęcia (/watek-pliki-niesprzedane-0-5-usd-od-zdjecia.html)

Strony: 1 2 3 4


Pliki niesprzedane - 0,5 USD od zdjęcia - robootb - 2009-07-08

Witam,
Mam pytanko dodawał ktos z was zdjecia do darmowej selekcji. Okazalo sie ze mam kilkanascie poczatkowych zdjec na zbyciu. Ktore troche głupio miec w portfolio. Tło nie czyte, z paprochami itd.
Powiedzcie mi jak to wygląda czy moge wrzucic przykładowo ~20zdjec i wtedy dostane te 10 USD? Czy jest jakas ograniczona ilosc zdjec ?


RE: Pliki nie sprzedane - 0,5 USD od zdjęcia - victoo - 2009-07-08

Wątpie aby były jakieś limity, ja kilka dni temu wrzuciłem 8 fotek i automatycznie konto się zwiększyło o 4$


RE: Pliki nie sprzedane - 0,5 USD od zdjęcia - robootb - 2009-07-08

Czy są jakies efekty negatywne wrzucania tam zdjęć?


RE: Pliki nie sprzedane - 0,5 USD od zdjęcia - pershing - 2009-07-08

Poza tym, że przez 18 miesięcy nie będziesz mógł ich usunąć z folio, to nie.


RE: Pliki nie sprzedane - 0,5 USD od zdjęcia - robootb - 2009-07-08

No to w najblizszym czasie wleci tam kolo 40-50 fotek Smile ...
Dziekuje i pozdrawiam


RE: Pliki nie sprzedane - 0,5 USD od zdjęcia - mrowek - 2009-07-12

efekt negatywny to że rozdają to za darmo. dodałem pare fotek ale najszła mnie refleksja i za darmo to tylko rodzinie rozdaję zdjęcia. Większoś problemów wynika z ich strony ( Fotolia V2 i następne zmiany)


RE: Pliki nie sprzedane - 0,5 USD od zdjęcia - KAPA - 2009-07-12

pomyślcie tylko 0,5 $ jednorazowo i plik na 18 miesięcy jest za darmo... naprawdę aż tak potrzebujecie tych 1,60PLN ?


RE: Pliki nie sprzedane - 0,5 USD od zdjęcia - canion - 2009-07-12

zawsze możesz wycofać z free i zwrócić im te 0.5$. a co wazniejsze - tylko nieliczne zdjęcia które oddają fotografowie pokazują sie we free sekcji. tam jest chyba tylko 20 dziennie wyświetlanych. i to jest OK bo nie robimy konkurencji płatnym.
wrzucenie tam kilkuset starych gniotów z początku stockowej dzialalności /za które pewnie i tak wstyd a szansa ze we free sekcji sie pojawią niewielka/ to już pokrycie kosztu fajnego wyjazdu turystycznego i okazja do zrobienia kilkkuset znacznie lepszych zdjęć czyli maksymalizacja procesu produkcyjnego .
lub jak kto woli kasa na dołożenie do np lepszego szkła i też funfactor rośnie. co wybrać ? kisić stare gnioty czy kupić fajne szkiełko .....hm.... to już każdy musi odpowiedzieć sobie sam.


RE: Pliki nie sprzedane - 0,5 USD od zdjęcia - KAPA - 2009-07-12

fakt, co racja to racja.


RE: Pliki nie sprzedane - 0,5 USD od zdjęcia - robootb - 2009-07-12

Dokaldnie zgadzam sie canionem, mam kolo 100-200 zdjęć ktorę są totalnymi gniotami. Co daje 50-100 USD w przeliczeniu 150-300zl. W tym wypadku mam na filtr Smile
I taka decyzje tez podejme Icon_wink