Stock Board - forum fotografii stockowej
Przyjęty do iStockphoto - pochwal się! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Przyjęty do iStockphoto - pochwal się! (/watek-przyjety-do-istockphoto-pochwal-sie.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Przyjęty do iStockphoto - pochwal się! - mathom - 2010-04-01

O! dzięki koledzy Smile sofcik wygląda zacnie Smile


RE: Przyjęty do iStockphoto - pochwal się! - digiaqua - 2010-04-23

Po raz drugi próbuję dostac sie na istockphoto, próbne fotki wysłałem jakieś 10 dni temu i nadal są oczekujące. Ciekawe jak długo jeszcze.


RE: Przyjęty do iStockphoto - pochwal się! - Ariene - 2010-04-23

nie tylko na pierwsze, ale i każde następne Icon_razz Czekam i czekam, a tu same przebłyski nadziei... Icon_wink


RE: Przyjęty do iStockphoto - pochwal się! - amz - 2010-09-22

lol, na iStockphoto dostalem sie z fotkami z automatu na Canon 350D i kicie, a teraz sie dowiaduje, ze to jakies osiagniecie dzieki temu tematowi, a ostatnio z jednodniowego wypadu w gory wzieli 13 fotek i powiedzieli ze juz wiecej nie biora z tego wypadu, hehe

(2010-03-31, 21:28:33)fotek napisał(a): Zainteresuj sie programem DeepMeta
a nie ma jakiegos programu do wszystkich stockow naraz?


RE: Przyjęty do iStockphoto - pochwal się! - alga38 - 2010-09-22

(2010-04-23, 13:00:30)Ariene napisał(a): nie tylko na pierwsze, ale i każde następne Icon_razz Czekam i czekam, a tu same przebłyski nadziei... Icon_wink

...no ale żeby mieć te dl-e to muszą zaakceptować kolejne fotki, bo na tych probnych daleko się nie zajedzie.... Wrzucasz więc pierwsze 18/168h, opisujesz w pocie czoła.. a potem czekasz i czekasz do 2 tyg. na akceptację. A jak już je rozpatrzą, to okazuje się, że masz 90% odrzutów z przeróżnych i przedziwnych powodów..

Ale absolutnie nie zniechęcam.... - cierpliwości życzę Smile


RE: Przyjęty do iStockphoto - pochwal się! - Ariene - 2010-09-22

Ty mnie tu nie strasz dwoma tygodniami... tydzień już czekam na akceptację Icon_neutral Wszędzie indziej dawno przyjęli, nawet Dreamstime przeszło swoją kolejkę godzin, która zwykle ani drgnie przez 2 pierwsze dni Icon_wink


RE: Przyjęty do iStockphoto - pochwal się! - kaczor58 - 2010-09-22

(2010-09-22, 20:15:29)Ariene napisał(a): Ty mnie tu nie strasz dwoma tygodniami... tydzień już czekam na akceptację

U mnie po raz pierwszy przekroczyli tydzień na sprawdzanie. Dziś jest 10- ty dzień od przesłania fotek na serwer IS. Prze chwilą zaakceptowali pierwsze 3 fotki. Może w nocy coś jeszcze sprawdzą...
w


RE: Przyjęty do iStockphoto - pochwal się! - Ariene - 2010-09-22

W tasiemcach na forum iS w związku ze zmianami stawek jakaś mowa była o odejściu inspektora z pracy... ale nieeee ... Icon_wink


RE: Przyjęty do iStockphoto - pochwal się! - fotek - 2010-09-22

EX-om tez sie czas znacznie wydłuzył... chyba z tydzień trzeba czekać ostatnio. Mają wiece problemy ze sprawdzaniem.