Stock Board - forum fotografii stockowej
Vetta w iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Vetta w iStockphoto (/watek-vetta-w-istockphoto.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zmiany na iStock'u - fotek - 2009-06-24

Thx Max Smile


RE: Zmiany na iStock'u - max - 2009-06-24

Fotek, pytales jeszcze jak dlugo rozpatruja. Nie za bardzo zwrocilem na to uwage, ale wyraznie dluzej niz normalnie. Mniej wiecej jakies 2x dluzej.

U mnie dzis do tej pory 3 dl z Vetty. Tam sie jednak cos dzieje. Mozliwe, ze warto tam wiecej fotek poprzenosic.
Na razie obserwacja. Icon_mrgreen


RE: Zmiany na iStock'u - ZIPP - 2009-06-24

(2009-06-24, 23:02:06)max napisał(a): Fotek, pytales jeszcze jak dlugo rozpatruja. Nie za bardzo zwrocilem na to uwage, ale wyraznie dluzej niz normalnie. Mniej wiecej jakies 2x dluzej.

U mnie dzis do tej pory 3 dl z Vetty. Tam sie jednak cos dzieje. Mozliwe, ze warto tam wiecej fotek poprzenosic.
Na razie obserwacja. Icon_mrgreen

Max, a nie miałbyś ochoty zaprezentować nam tych fotek?


RE: Zmiany na iStock'u - orix - 2009-06-25

Jeszcze raz mzoecie poweidziec jak zgłosic zdjecia ? W edycji zdjecia to widziałem jeszcze dzis zas teraz tego nie widzę :/ Pozdrawiam


RE: Zmiany na iStock'u - fotek - 2009-06-25

(2009-06-24, 23:53:41)ZIPP napisał(a): Max, a nie miałbyś ochoty zaprezentować nam tych fotek?

Max na maksa utajnił swoją osobe, wiec na pokazanie fotek bym nie liczył Icon_razz

Orix... u mnie był limit 15 zdjęc, wiec może Twój został wyczerpany. We wcześniejszych postach tego wątku, ktos pisał jak obejśc limit


RE: Zmiany na iStock'u - craft08 - 2009-06-25

Witam, też jedno zdjęcie ktoś wczoraj mi ściągnął w Vettcie w rozmiarze Medium Smile


RE: Zmiany na iStock'u - orix - 2009-06-25

Toć ja nawet jednego nie zgłosiłem Icon_razz
Pozazdrościć wam Smile Nie wiem jakie pozycje z mojego PF miałbym zgłosić.


RE: Zmiany na iStock'u - orix - 2009-06-25

Aha, raz to widziałem w edycji fotki jednak pozniej już nie :/ Możecie sprawdzić ktoś, kto jeszcze nie wrzucał zadnych fotek ?


RE: Zmiany na iStock'u - fotek - 2009-06-25

Jeszcze mi troche limitu zostało. Wszystkio wskazuje na to, ze opcja nominacji jest dla zdjęc, które maja mniej niz 150 DL, ale sprawdziłem tylko kilka plików


RE: Zmiany na iStock'u - fotek - 2009-06-25

Co jeszcze zauważyłem... nie moge nominować nowych plików, jakkolwiek widze w Vetta Colection, ze takowe tam trafiły. Maja jednak wiecej niz jedna ocenę lub DL-e. Być może to, czy zdjecie może byc nominowane zalezy od sumnarycznych czynników: ilosci DL, ilosci ocen, może jeszcze czegoś.

Moje zdjecia załadowane w czerwcu (ostatnie 2-3 tygodnie), które mają tylko 1 DL lub 1 ocene nie dadzą sie niminować.

Kolejna sprawa... wydaje mi sie, ze zdjecie z Vetta Colection dostaje dodatkowe punkty w wyszukiwaniu BM. Pare moich zdjec spadło gwałtownie na troche dalsze pozycje w wynikach na okreslone zapytanie, a na czoło trafiły całkiem nowe zdjecia. Te które sprawdziłem są w VC