Stock Board - forum fotografii stockowej
Nowy algorytm wyszukiwania - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Nowy algorytm wyszukiwania (/watek-nowy-algorytm-wyszukiwania.html)

Strony: 1 2 3


Nowy algorytm wyszukiwania - plrang - 2009-05-05

Jak dla mnie to aktualnie pełna klapa, ciekawe co dalej z nowym algorytmem


RE: Nowy algorytm wyszukiwania - bociek666 - 2009-05-05

Jak dla mnie mało to konkretne. Wiadomo na czym to polega?

Ja wiem, że mój angielski zatrzymał się w rozwoju dziesięć lat temu, ale może ktoś pokrótce wyjaśni na czym ma to polegać?


RE: Nowy algorytm wyszukiwania - ZIPP - 2009-05-06

(2009-05-05, 19:44:53)bociek666 napisał(a): Jak dla mnie mało to konkretne. Wiadomo na czym to polega?

Ja wiem, że mój angielski zatrzymał się w rozwoju dziesięć lat temu, ale może ktoś pokrótce wyjaśni na czym ma to polegać?

z opisu który zamieścili nic konkretnego nie wynika; ma to ich zdaniem poprawić komunikację z kupującymi i dawać im lepsze (konkretniejsze wyniki); może chcą walczyć ze spamem w keywordach jak iistockp.


RE: Nowy algorytm wyszukiwania - plrang - 2009-05-07

No kompletnie nie wynika poza tym, że mam 100% spadek rowno z 1 maja, na Shutterstock ??? lol
Poza tym algorytm nowy nie wchodzi bez powodu jak i program marketingowy wiec ogolne wnioski sa zle dla SS, przynajmniej jako chwilowa prognoza. Na Dreamstime tez kombinowali z RELEVANCY i dali sobie spokoj bo zrobili cienki algorytm.


RE: Nowy algorytm wyszukiwania - pershing - 2009-05-07

U mnie jest dokładnie to samo, od 1 Maja cała sprzedaż poleciała na pysk. Dziś jest 7 maja a ja mam 11dl czyli tragedia. Nigdy w mojej historii na Shutterstock tak nie było. Po tych 7 dniach maja Shutterstock wylądował u mnie na przedostanim miejscu w rankingu 6 agencji, jest lepszy tylko od 123rf.
Jak to Rachwal powtarza, stocki się kończą.


RE: Nowy algorytm wyszukiwania - robootb - 2009-05-07

Fakt, nie wiem czemu ale tez tak odczuwam ze stocki juz powoli umieraja ;/ .
Downloads this month: 26 + 2 OnD
Porazka jak dla mnie.


RE: Nowy algorytm wyszukiwania - monster666 - 2009-05-07

Tak, więc zapraszam do EX na IS Smile


RE: Nowy algorytm wyszukiwania - pershing - 2009-05-07

Nie no aż takim desperatem nie jestem, poza tym poza Shutterstock jest jeszcze DT, Fotolia i SXP które nieźle przędą.


RE: Nowy algorytm wyszukiwania - netris - 2009-05-07

(2009-05-07, 15:22:43)pershing napisał(a): Nie no aż takim desperatem nie jestem, poza tym poza Shutterstock jest jeszcze DT, Fotolia i SXP które nieźle przędą.


wlasnie - stocki to nie tylko ss

stocki sie nie konczaSmile


RE: Nowy algorytm wyszukiwania - plrang - 2009-05-07

U mnie ruszyly za to Fotolia i Dreamstime bo do tej pory byly ostro w tyle, wiec sadze ze i czesci klientow Shutterstock nie podobala sie uciazliwa subskrypcja (dobrego bez powodu sie nie zmienia) + lipny algorytm no i w tym miesiacu Shutterstock jest na ostatnim miejscu, cos takiegoIcon_mad.