Stock Board - forum fotografii stockowej
Sprzedałem zdjęcie na Alamy - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Image Bank - Stock (https://stock-board.info/forum-image-bank-stock.html)
+--- Dział: Alamy (https://stock-board.info/forum-alamy.html)
+--- Wątek: Sprzedałem zdjęcie na Alamy (/watek-sprzedalem-zdjecie-na-alamy.html)



RE: Sprzedałem zdjęcie na Alamy - tomek1961 - 2016-08-09

Tak to bardzo prawdopodobne jak napisał fotorince że trafiłem na frustrata.
Czekają na akceptację kolejne dwie paczki zdjęć,zobaczymy co będzie tym razem ?
Jeśli sprawa się powtórzy to za radą maccio , napiszę do supportu z prośba o wyjaśnienie.


RE: Sprzedałem zdjęcie na Alamy - tomek1961 - 2016-09-05

No i tym razem kolejna paczka zdjęć została w całości zaakceptowana Icon_biggrin


RE: Sprzedałem zdjęcie na Alamy - rpd - 2016-09-05

(2016-09-05, 23:27:06)tomek1961 napisał(a): No i tym razem kolejna paczka zdjęć została w całości zaakceptowana Icon_biggrin

W przypadku Alamy albo jest 100% akceptacji albo 100% odrzut Smile Pomijam jakieś błędy przesyłu albo po ich stronie. Wtedy jest partialy failedSmile


RE: Sprzedałem zdjęcie na Alamy - irontrybex - 2016-09-07

w tamtym roku 0 sprzedanych w tym już 3Icon_razz, ale bez ekscytacji bo każdy w okolicach 10$ :/


RE: Sprzedałem zdjęcie na Alamy - yuma2 - 2016-09-21

Dzis sprzedalem zdjecie
Country: Worldwide
Usage: Editorial
Media: Editorial website
Industry sector: Media, design & publishing
Image Size: Any size
Start: 01 August 2016
End: 01 August 2021
Territory: Serbia. Flat rate per image. Bulk discount
Licencja RM za cale $5.44, jesli Alamy mysli ze taka cena zacheca mnie bym nie sprzedawal tego zdjecia w RF nigdzie wiecej to chyba czas na korepetycje z negocjacji Icon_cheesygrin


RE: Sprzedałem zdjęcie na Alamy - irontrybex - 2016-10-29

Sprzedałem zdjęcie za 199$ w licencji RM, dodane przez stronę jako news z czarnego protestu kobiet.
Szczerze mówiąc nie doczytałem lineacji, a zdjęcie mam też na innych stockach i codziennie się sprzedaje. czy newsowa licencja się gryzie z innymi stockami jako edytorial?


RE: Sprzedałem zdjęcie na Alamy - yuma2 - 2016-10-29

wrzucajac na Alamy zdjecia w News lub jako Edytorial nie masz mozliwosci wybory pomiedzy RM a RF jako ze automatycznie zostaje przydzielony RM, News to takze kategoria zdjec Edytorial tak wiec nie widze problemu


RE: Sprzedałem zdjęcie na Alamy - Edge - 2016-10-29

(2016-10-29, 02:39:58)irontrybex napisał(a): Sprzedałem zdjęcie za 199$ w licencji RM, dodane przez stronę jako news z czarnego protestu kobiet.
Szczerze mówiąc nie doczytałem lineacji, a zdjęcie mam też na innych stockach i codziennie się sprzedaje. czy newsowa licencja się gryzie z innymi stockami jako edytorial?

Matryca twojego aparatu to wytrzymała?


RE: Sprzedałem zdjęcie na Alamy - adalbert74 - 2016-10-29

Edge - uważaj Icon_wink wkładasz kij w mrowisko ...


RE: Sprzedałem zdjęcie na Alamy - Edge - 2016-10-29

Uroda feministek jest wręcz legendarna, ale dobra, już milczę... Smile