Stock Board - forum fotografii stockowej
Podatki na Shutterstock - wymagany dokument W-8 - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Podatki na Shutterstock - wymagany dokument W-8 (/watek-podatki-na-shutterstock-wymagany-dokument-w-8.html)



RE: Podatki na Shutterstock - wymagany dokument W-8 - fotorince - 2017-03-16

(2017-03-16, 13:47:47)GregorK napisał(a): a tym bardziej przepychać akurat z Tobą Icon_wink

Też Cie lubię Icon_wink


RE: Podatki na Shutterstock - wymagany dokument W-8 - spyman - 2017-03-16

Ja wiem! GregorK zapłacił duże podatki i teraz jest poddenerwowany Icon_cheesygrin No ale tak jest zawsze jak się dużo kosi ze stoków Icon_cheesygrin


RE: Podatki na Shutterstock - wymagany dokument W-8 - GregorK - 2017-03-16

(2017-03-16, 13:51:13)spyman napisał(a): Ja wiem! GregorK zapłacił duże podatki i teraz jest poddenerwowany Icon_cheesygrin  No ale tak jest zawsze jak się dużo kosi ze stoków Icon_cheesygrin

Gratuluję ! Wygrałeś miesiąc darmowego grabienia liści na miejskim trawniku, po nagrodę zgłoś się w swoim magistracie - pokój 118. Pełnych informacji udzieli Pani Eugenia.


RE: Podatki na Shutterstock - wymagany dokument W-8 - fotorince - 2017-03-16

(2017-03-16, 13:55:05)GregorK napisał(a): Gratuluję ! Wygrałeś miesiąc darmowego grabienia liści na miejskim trawniku, po nagrodę zgłoś się w swoim magistracie - pokój 118. Pełnych informacji udzieli Pani Eugenia.

Kurdeeee a tak chciałem ja wygrać! Icon_wink


RE: Podatki na Shutterstock - wymagany dokument W-8 - GregorK - 2017-03-16

(2017-03-16, 13:55:54)fotorince napisał(a): Kurdeeee a tak chciałem ja wygrać! Icon_wink

Przykro mi, może następnym razem lepiej Ci pójdzie, nie trać nadziei Icon_wink


RE: Podatki na Shutterstock - wymagany dokument W-8 - spyman - 2017-03-16

Byłem! Nie ma pokoju 118...
ale będę próbował


RE: Podatki na Shutterstock - wymagany dokument W-8 - schab - 2017-03-16

(2017-03-16, 13:43:17)fotorince napisał(a): Czy ja wiem Grzesiu....założyłeś z góry złą wolę kolegi a ja wręcz przeciwnie.
Ja wiem Grzesiu że ludzie są beee a zwierzęta super Icon_wink ale ja widzę co kto tu pisze i po schab-ie nie widać żeby był jakiś roszczeniowy czy chciał pomocy z każdą pierdołą.
Jak sam napisał nie ogarnia podatków i zadał pytanie, ot z lekka ignoranckie ale myślę że jakby dobrze przeszukać forum każdy z nas zadał kiedyś głupie/proste pytanie.
A przecież Ty raczej masz luźną gumkę w majtkach więc nie wiem coś się tak akurat uparł na schab-a Icon_cheesygrin
Może wstałeś akurat lewą nogą co się zdarza więc myślę że nikt tu nie ma do nikogo pretensji Icon_wink tylko próbuję uświadomić wam że po to mamy to forum, żebyśmy sobie pomagali i tyle.
Grunt że tu się da (prawie zawsze) kulturalnie pogadać a nawet podyskutować, to mnie cieszy Icon_wink

Każdy ma swoją funkcję. GregorK nie jest tutaj po to żeby pomagać więc jego irytacja jest jak najbardziej uzasadniona.


RE: Podatki na Shutterstock - wymagany dokument W-8 - 55marek55 - 2017-03-16

gównoburza o nic, weźta się do roboty!!!!


RE: Podatki na Shutterstock - wymagany dokument W-8 - GregorK - 2017-03-16

(2017-03-16, 14:13:34)schab napisał(a): Każdy ma swoją funkcję. GregorK nie jest tutaj po to żeby pomagać więc jego irytacja jest jak najbardziej uzasadniona.

widzisz kolego, pomogłem znacznie więcej razy niz ty, natomiast do ciebie nie docierają pewne standardy, więc nie widze sensu aby dalej wałkowac ten temat.


RE: Podatki na Shutterstock - wymagany dokument W-8 - schab - 2017-03-16

(2017-03-16, 14:43:30)GregorK napisał(a): widzisz kolego, pomogłem znacznie więcej razy niz ty, natomiast do ciebie nie docierają pewne standardy, więc nie widze sensu aby dalej wałkowac ten temat.

o które standardy chodzi?