Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne 123RF - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: 123RF (https://stock-board.info/forum-123rf.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne 123RF (/watek-problemy-techniczne-123rf.html)



RE: Problemy techniczne 123RF - GregorK - 2018-02-03

zarabiając tyle ile zarabiam na 123, to nie chce mi się nawet e-maila do nich wysłać że w ..... sobie lecą. 2016 dawał nadzieję na dobry stok, ale od lutego ubiegłego roku zastanawiam się, czy warto tam wrzucać. Jedna cofnięta kasa za elkę spowodowała brak minimalnej wypłaty w kolejnym miesiącu.


RE: Problemy techniczne 123RF - yuma2 - 2018-02-03

mnie od dawna ten stock wkudenerwowal nigdzie nie mialem tyle zwrotow co tam, ba nigdzie nie mialem zwrotow tylko tam, poza tym przy uploadzie zawsze 1/3 plikow gdzies ginela, szkoda tylko bo zawsze $100 byla a juz ze zbyt wieloma stockami sie pozegnalem i nie wiem czy mnie stac na nastepny


RE: Problemy techniczne 123RF - 55marek55 - 2018-02-04

Rezygnować ze stocków nie ma sensu ale można by było na miesiąc wstrzymać upload. Gdyby odpowiednio duża liczba stockerów tak zareagowało to 123rf dostałby pstryczka w nos. My wiele byśmy nie stracili, a okazalibyśmy swoje niezadowolenia. Przydałoby się żeby ktoś podrzucił ten pomysł na MicrostockGroup, ja nie znam tyle angielskiego żeby poprawnie wyklarować o co chodzi. Jak pokazała akcja GregorKa przeciwko Fotoli, to ma sens, chociaż sam byłem sceptycznie nastawiony do niej.


RE: Problemy techniczne 123RF - hmc - 2018-02-04

Ciekawe czy klienci dostaną lepszą ofertę. Jeżeli sprzedaż przez to mocno wzrośnie, to jeszcze zrozumiem ich działanie. Ale to jednak kolejny krok do zepsucia rynku dla dostawców. Za 5 lat ludzie będą się cieszyć że sprzedali Elkę za dwa dolce.


RE: Problemy techniczne 123RF - rpd - 2018-02-04

(2018-02-04, 15:55:38)hmc napisał(a): Za 5 lat ludzie będą się cieszyć że sprzedali Elkę za dwa dolce.

na 123 już się to dzieje


RE: Problemy techniczne 123RF - yuma2 - 2018-02-04

(2018-02-04, 15:55:38)hmc napisał(a): .... Jeżeli sprzedaż przez to mocno wzrośnie, to jeszcze zrozumiem ich działanie...

slyszalem juz to na IS na Shutterstock i tak naprawde to nikomu z nas nie przybylo, skoro mniej dla nas a dla klientow bez zmian to wiadomo kto zarobil


RE: Problemy techniczne 123RF - blas - 2018-02-05

(2018-02-03, 12:07:01)TaWhy napisał(a): Ale co w tym dziwnego?Icon_razz usuneli poziom 35% i 45% a Ty byłeś na 50% i zostałeś na 50% usunięcie poziomu 2 i 4 spowodowało, że Twoje 5 to teraz 3 poza tym zmiana nie wpływa na Ciebie. W dupie są ludzie co byli na 35 i 45% bo automatycznie zmniejszyli im prowizje bez informowania ich o tym.

No to fuks. Dziwna zagrywka, co ma na celu? Zniechęcić tych z mniejszą prowizją?
Albo to jakaś pomyłka i pozostali też dostaną po dupie.


RE: Problemy techniczne 123RF - GregorK - 2018-02-05

tych z mniejszą prowizją jest pewnie najwięcej, więc oszczędności dla stoku najwieksze


RE: Problemy techniczne 123RF - TaWhy - 2018-02-05

Uznali, że mają za dużo leveli i jeżeli ograniczą ich ilość tak jak na Istocku czy Shuterze to więcej kasy im wpadnie. Problem w tym, że nie poinformowali o tym wcześniej, plus powinno tyczyć się to nowych osób, które wkraczają na te poziomy,a Ci co już na nich są powinni mieć zagwarantowany poziom tak jak iStockphoto zrobił.


RE: Problemy techniczne 123RF - maccio - 2018-02-14

Jak Wam idzie po "zmianach"? U mnie od poniedziałku 1dl/dziennie, czyli sporo poniżej dotychczasowej średniej.