Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne 123RF - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: 123RF (https://stock-board.info/forum-123rf.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne 123RF (/watek-problemy-techniczne-123rf.html)



RE: Problemy techniczne 123RF - hmc - 2015-06-13

(2015-06-13, 21:22:36)Nightman napisał(a): Nie wiem jak u Was ale u mnie w tym miesiącu na 123RF bida aż piszczy (1/3 lub nawet 1/4 tego co powinno być normalnie) i myślę, że to właśnie wina sypiącego się 123RF i to nie tylko uploadu.

U mnie podobnie, chyba wypadnie z pierwszej trójki Icon_sad


RE: Problemy techniczne 123RF - Nightman - 2015-06-13

(2015-06-13, 22:02:56)fotek napisał(a): Spoko... nikt sie tu nie nerwacjuje. Grosze sie tez przydają, ale jak to z groszami bywa, mozna im poświecić tyle czasu na ile załuguja Smile
No tak zapomniałem, że Twoje motto to "Obracam w palcach złoty pieniądz"  Icon_cheesygrin 


RE: Problemy techniczne 123RF - yuma2 - 2015-06-13

Nightman ja nie gardze groszem, bo tak na dobra sprawe wszystkie stocki to "grosz do grosza", chodzi o to jak pisal Fotek, jesli cos sprawia problemy i zajmuje duzo czasu przynoszac relatywnie male dochody to ja wole ten czas poswiecic np ustawianie keywordsow na Fotoli, przynajmniej jest z tego jakis dochod. Ja przeliczam dochod z danego stocka per DL i czas spedzony na upload, jesli za miesiac zarobilem $40 kilka dolcow i spedzilem prawie 8 godzin wrzucajac 700 zdjec i dalej nie moge dojsc do ladu co jest a czego nie ma, to wybacz ale chyba pojde zbierac makulature bo dla mnie strata czasu


RE: Problemy techniczne 123RF - fotek - 2015-06-14

A tak na margnesie... wygląda na to, ze naprawili, bo sie zdjecia transferują z FTP Smile


RE: Problemy techniczne 123RF - maccio - 2015-06-14

U mnie dalej "wiszą" przy ładowaniu przez stronę (poziomy słupek postępu nie chce się wypełnić)...


RE: Problemy techniczne 123RF - Nightman - 2015-06-14

Nie chciałem się Was czepiać, bo każdy z nas ma swoje stocki na których jest i tak naprawę każdy z nas będzie miał takie które bardziej ceni lub mniej. U mnie Shutterstock to 47% ogólnej sprzedaży a jestem na 11 stockach w tym aktywnie na 9. Dla mnie nie liczy się czy to Shutterstock czy CanStockPhoto ja wysyłam na wszystkie stocki równo i przyjąłem zasadę, że taka jest moja praca, koniec kropka. Chciałem na Was wpłynąć aby ktoś jeszcze napisał do supportu 123RF po to aby chłopaki nie zlewali problemu a się na poważnie za niego wzięli. Wyszedłem z założenia, że 1 czy nawet 50 maili z informacją o wadliwie działającym uploadzie to zbyt mało, bo potraktują problem jednostkowo ale 500 czy 5000 maili postawi ich na nogi. Tyle czasu przepisujemy się na forum o wadliwie działającym uploadzie i na to nie szkoda nam czasu a na maila do 123RF już go nie macie. Rozumie bo każdy ma swoje sprawy i swoje interesy, szkoda ale mówi się trudno.
Fotek co do Twojego "marginesu" to faktycznie działa lub zadziało, bo wczoraj wieczorem wysyłałem zdjęcia i dalej nie mogłem ich przetransferować a dziś rano to się udało. Problem jednak dalej istnieje bo wcześniejsze moje zdjęcia jak wisiały tak wiszą, zresztą już wcześniej miałem podobną sytuację, że zdjęcia po 3 dniach w jakiś cudowny sposób doczłapały się tam gdzie trzeba co nie zmienia sytuacji, że problem dalej istnieje.


RE: Problemy techniczne 123RF - GregorK - 2015-06-14

potwierdzam co pisze Darek, jak będziemy to zlewać to oni będą zlewać nas. Ja pisałem, dostałem odpowiedź, że jet problem i się mu przyglądają. Chwilowo wstrzymałem ładowanie, ale to odbija się na DL-ach.


RE: Problemy techniczne 123RF - fotek - 2015-06-14

(2015-06-14, 10:49:56)Nightman napisał(a): ...Tyle czasu przepisujemy się na forum o wadliwie działającym uploadzie i na to nie szkoda nam czasu a na maila do 123RF już go nie macie....

Mój angielski jest tak słaby, ze zredagowanie emaila z opisem problemu to spory wysiłek... stąd, takie a nie inne moje stanowisko w tej sprawie Smile


RE: Problemy techniczne 123RF - Nightman - 2015-06-14

Dzięki Grzesiu  Icon_cheesygrin a Ty Fotek na drugi raz kłam, że napisałeś do supportu i oburzony jesteś na 123RF wszak Ty na forum Gruba Ryba jesteś i za Tobą inni pójdą jak w dym. A tak tylko ja po próżnicy się produkuję... o przepraszam jeszcze Grzesia zbajerowałem  Icon_cool


RE: Problemy techniczne 123RF - fotek - 2015-06-14

Dobra, bedę ściemniał jak Grzesio Smile
PS. Ja szczupły jestem Smile