Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne 123RF - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: 123RF (https://stock-board.info/forum-123rf.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne 123RF (/watek-problemy-techniczne-123rf.html)



RE: Problemy techniczne 123RF - AndyCandy - 2015-06-11

Pytanie, czy u Was 123rf jest tak dobre, czy pozostałe stocki tak słabe Icon_cheesygrin     Icon_wink


RE: Problemy techniczne 123RF - Nightman - 2015-06-11

A co według Ciebie znaczy słaby lub dobry? Czy jak zarobisz na nim 100$ na miesiąc to znaczy, że jest dobry a jak 5$ to słaby? Wiadomym jest, że takie samo portfolio na Shutterstock przyniesie a przynajmniej powinno przynieść o wiele lepszy zysk. Wiadomym też jest, że im lepsze zdjęcia tym lepszy zysk i tu należałoby się skupić. Dla mnie 123RF nie jest lokomotywą ale co miesiąc swoje wyrabia więc czemu miałbym się na niego obrażać. 123RF to dla mnie mocny średniak i jest na 4 miejscu.


RE: Problemy techniczne 123RF - AndyCandy - 2015-06-11

Spokojnie, żartuję sobie Icon_wink  Jeśli jesteście zadowoleni z 123rf to mogę tylko pozazdrościć Icon_wink


RE: Problemy techniczne 123RF - Nightman - 2015-06-12

Niezadowolony to jestem z ich supportu napisali, że zajmą się sprawą i poinformują mnie o efektach. Żadnej informacji nie dostałem ale dziś rano problematyczne zdjęcia pojawiły się gdzie trzeba więc dodałem im kraj w którym zdjęcia były robione i przyklepałem do zatwierdzenia. Później wysłałem przez ftp 2 nowe na próbę i przeszły bez problemów to wrzuciłem zaległy materiał i teraz czekam już 30 min bo wszystko wisi na 20% w statusie załadowania...  Icon_sad Icon_sad Icon_sad
No można się do nich zrazić  Icon_evil


RE: Problemy techniczne 123RF - RedMoon - 2015-06-12

No jest to denerwujące, bo przynajmniej ja, mam wypracowany stały system pracy, jadę sobie wg ustalonego schematu. A przez ten stock potem wiszą mi zaległe pliki do wrzucenia. Nie lubię mieć zaległości i strasznie dezorganizuje mi to pracę. W dodatku tracę niepotrzebnie czas. Icon_wink Na plus jest to, że jak się już uda te zdjęcia tam wrzucić, to praktycznie nic nie trzeba robić dalej, bo nawet jak się tego kraju nie wybierze, mając je wcześniej opisane i tak je rozpatrzą. Pod tym względem to ten stock jest najlepszy. Smile


RE: Problemy techniczne 123RF - Nightman - 2015-06-12

Jakby tego było mało to w wysłanych do zatwierdzenia obrazach potrafi gubić przydzielone państwo i teraz odwalą za brak państwa. Koszmar  Icon_sad


RE: Problemy techniczne 123RF - fotek - 2015-06-12

(2015-06-12, 09:37:30)Nightman napisał(a): Jakby tego było mało to w wysłanych do zatwierdzenia obrazach potrafi gubić przydzielone państwo i teraz odwalą za brak państwa. Koszmar  Icon_sad

Nigdy tego państwa nie wypełniałem i przechodziły


RE: Problemy techniczne 123RF - RedMoon - 2015-06-12

A jeszcze przed chwilą to chwaliłem. Icon_wink Ale fakt przycisk save też tam działa różnie i czasem trzeba kilka razy zapisywać.


RE: Problemy techniczne 123RF - Nightman - 2015-06-12

(2015-06-12, 09:38:50)fotek napisał(a): Nigdy tego państwa nie wypełniałem i przechodziły

A ja kiedyś nie zaznaczyłem i mi odwalili więc nie wnikam i zaznaczam, poza tym jak zrobisz kotleta na talerzu to może nie wymagają a jak architekturę czy krajobraz to już tak.

(2015-06-12, 09:39:38)RedMoon napisał(a): A jeszcze przed chwilą to chwaliłem. Icon_wink Ale fakt przycisk save też tam działa różnie i czasem trzeba kilka razy zapisywać.

Na zachodnich serwerach ludzie też narzekają na upload a nawet na wyszukiwanie zdjęć, widać 123RF się sypie jak nasz rząd... Pisz do nich na support ja w każdym bądź razie piszę niech czują presję malućkich.


RE: Problemy techniczne 123RF - fotek - 2015-06-12

(2015-06-12, 09:50:40)Nightman napisał(a): A ja kiedyś nie zaznaczyłem i mi odwalili więc nie wnikam i zaznaczam, poza tym jak zrobisz kotleta na talerzu to może nie wymagają a jak architekturę czy krajobraz to już tak.

Przy ladszaftach też nie wymagali... no ale, każdy robi jak uważa