Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne 123RF - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: 123RF (https://stock-board.info/forum-123rf.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne 123RF (/watek-problemy-techniczne-123rf.html)



RE: Problemy techniczne 123RF - SHaiith - 2015-05-24

Czy komuś udało się dodać nowe fotki na 123rf? Mi część fotek przetworzyło, ale większość leży od 3 dni. Czy ktoś ma na to jakiś patent?


RE: Problemy techniczne 123RF - yuma2 - 2015-05-24

(2015-05-24, 16:06:35)SHaiith napisał(a): Czy komuś udało się dodać nowe fotki na 123rf? Mi część fotek przetworzyło, ale większość leży od 3 dni. Czy ktoś ma na to jakiś patent?

Juz od ponad tygodnia upload szwankuje, chyba jedyny patent to poczekac az wroci do normy.
Dodalem okolo 400 fot czesc przeszla czesc nie, teraz juz nie wiem nawet ktore i jak uzupelnic, strata czasu


RE: Problemy techniczne 123RF - Nightman - 2015-05-24

Spróbuj przez stronę www wysyłać po 2 pliki, jest to upierdliwe ale skuteczne (a przynajmniej było).


RE: Problemy techniczne 123RF - bluefilter - 2015-05-24

Ta metoda nie działa. Próbowałem.
Kilka dni i dalej nie ma w PF, pomimo akceptacji.


RE: Problemy techniczne 123RF - Nightman - 2015-06-09

Zacytuję klasyka "kurde blaszka" metoda już nie działa a zdjęcia mimo, że są na ftp to nie dają się przesłać do zatwierdzenia. To jakaś plaga, nie da się normalnie pracować. Zamiast wysyłać zdjęcia na wszystkie stocki na raz trzeba robić to osobno na każdy stock i zliczać czy wszystkie wysłane zdjęcia przeszły czy coś utknęło i wymaga ponownej wysyłki. Ciekaw jestem jak radzą sobie koledzy wysyłający w jednym podejściu po kilkadziesiąt i więcej zdjęć  Icon_sad


RE: Problemy techniczne 123RF - ambrozinio - 2015-06-09

hmmm.. A powiedz Darku co masz na myśli, że nie dają się przesłać z FTp? Ja nie miałem nigdy z tym problemów, przynajmniej nie kojarzę. Jak wyślę na ftp potem idę na stronę do historii i klikam tam gdzie proszą aby zdjęcia z ftp się dodały i finito. Na którym etapie wisisz?


RE: Problemy techniczne 123RF - fotek - 2015-06-09

Ja przesyłałem 4-go prawie 100-ke i też przeszły, jakkolwiek miałem jakieś zatrzymanie z częścia plików. Ponowiłem procedure przesyłania z FTP i wszystkie przeszły


RE: Problemy techniczne 123RF - Nightman - 2015-06-09

Wczoraj przesłałem edytoriale przez stronę i utknęły na "upload queue", więc RF'y wysłałem już poprzez ftp i niby przeszły ale problem następuje w momencie gdy zaznamy, że zdjęcia nie posiadają logo i że za całe zło na zdjęciach to ja jestem odpowiedzialny a nie 123RF gdy kliknę dalej system mieli, mieli, mieli i dupa blada. Reasumując gdy łączę się z ftp'a to widzę w katalogach załadowane RF i edytoriale ale nie mogę pchnąć ich dalej do zatwierdzenia.


RE: Problemy techniczne 123RF - jaropienza - 2015-06-09

(2015-06-09, 08:01:33)Nightman napisał(a): Wczoraj przesłałem edytoriale przez stronę i utknęły na "upload queue", więc RF'y wysłałem już poprzez ftp i niby przeszły ale problem następuje w momencie gdy zaznamy, że zdjęcia nie posiadają logo i że za całe zło na zdjęciach to ja jestem odpowiedzialny a nie 123RF gdy kliknę dalej system mieli, mieli, mieli i dupa blada. Reasumując gdy łączę się z ftp'a to widzę w katalogach załadowane RF i edytoriale ale nie mogę pchnąć ich dalej do zatwierdzenia.

Mam to samo. 
Jednak przechodząc do zakładki "do zatwierdzenia", czy jak to tam się po polsku nazywa to są 


RE: Problemy techniczne 123RF - Nightman - 2015-06-09

A u mnie nie ma i napisałem do supportu niech czają temat...