Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne 123RF - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: 123RF (https://stock-board.info/forum-123rf.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne 123RF (/watek-problemy-techniczne-123rf.html)



RE: Problemy techniczne 123RF - alga38 - 2014-09-15

od 2 tygodni nie mogę załadować zdjęć poprzez stronę forum. Niby się wgrywają a potem z powrotem cofka na dodawanie zdjęć i po prostu je wcina. Zmieniałam przeglądarki i nic nie pomaga. Miał już ktoś taki przypadek?


RE: Problemy techniczne 123RF - yumarcin - 2014-09-16

Mam identyczny problem trwajacy mniej wiecej 2-3 tyg. Ja laduje przez FTPa i zdjecia takze nie pojawiaja sie na stronie, z moich domowych sposobow skutecznymi okazalo sie wylogowanie sie i zalogowanie ponowne zaraz po zaladowaniu zdjec, dziwne to troche ale poki co dziala.


RE: Problemy techniczne 123RF - alga38 - 2014-09-16

ok, dzięki sprawdzę


RE: Problemy techniczne 123RF - aniaz - 2014-11-14

Czy ktoś z Was może problem z dodawaniem MR? Do tej pory było wszystko ok, a od wczoraj nie dodaje mi pliku - po kliknięciu "dodaj" powraca ta sama strona z uzupełnionymi danymi, ale bez wybranego pliku z MR, natomiast na stronie z listą MR nie ma ich dodanych.


RE: Problemy techniczne 123RF - Nightman - 2015-01-15

Od 2 tygodni moje zdjęcia czekają na zatwierdzenie nawet te później wysłane są już dawno zatwierdzone, więc wysłałem do supportu 123RF "ponaglenie" a oni za 5 min odpisali przeprosili i zatwierdzili oczekujące zdjęcia. 
To się nazywa support na 5+ Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne 123RF - adalbert74 - 2015-02-04

Nie wiem, czy jest to problem natury technicznej banku, czy też moich ustawień... ale wyglada to tak:
Od zawsze przesyłam do 123rf zdjecia poprzez FTP.
Po wysyłce - standardowa procedura: upload, dodawanie MR, kolejkowanie...
Odznaczam zawsze " Consider for inclusion to 123RF Editorial if rejected." i spokojnie czekam na dodanie zdjec do PF.
Wczoraj przeglądałem historię uploadu i ku mojemu zaskoczeniu przy niektórych zdjęciach opcja " Consider for inclusion to 123RF Editorial if rejected." jest aktywna... Próbowałem to zmienic - i tu zaczyna sie zabawa w kotka i myszkę... Znaczki znikają przy jednych zdjęciach, pojawiają sie przy innych (!?). Nie miałem co prawda jeszcze odrzutu w tym banku z innego powodu niż brak (z mojej winy - skleroza) MR ale póki co nawet przypadkowo nie zamierzam udostępniać zdjec za darmo i takie "hocki klocki" z ptaszkami przy tej opcji zastanawiają mnie i nieco irytują.
Napisałem do supportu... ciekawe, co odpiszą

Aha - jeszcze jedno - problem jest niezależny od tego, czy próbuje coś zmieniać po uploadzie w firefoxie, chromie, czy tez na iPadzie


RE: Problemy techniczne 123RF - bluefilter - 2015-02-04

Zawsze ten stock traktowałem po macoszemu.
Załadowałem zdjęcia i po przyjęciu powoli się sprzedają.
Gdzie mogę podpatrzeć które zdjęcia się sprzedały?
Szukam, może niezbyt wnikliwe ale nie mogę znaleźć zakładki.
Z góry dziękuję.


RE: Problemy techniczne 123RF - adalbert74 - 2015-02-04

(2015-02-04, 15:10:33)bluefilter napisał(a): ...
Gdzie mogę podpatrzeć które zdjęcia się sprzedały?
Szukam, może niezbyt wnikliwe ale nie mogę znaleźć zakładki.
...
http://www.123rf.com/submit/downloaded_stats.php


RE: Problemy techniczne 123RF - wiskad - 2015-02-04

(2015-02-04, 13:45:17)adalbert74 napisał(a): Nie miałem co prawda jeszcze odrzutu w tym banku z innego powodu niż brak (z mojej winy - skleroza) MR ale póki co nawet przypadkowo nie zamierzam udostępniać zdjec za darmo i takie "hocki klocki" z ptaszkami przy tej opcji zastanawiają mnie i nieco irytują.

A skąd mniemanie, że zdjęcia Editorial są rozdawane za darmo?


RE: Problemy techniczne 123RF - fotorince - 2015-02-06

Ten stock od strony technicznej doprowadza mnie do szału od dłuższego czasu....może ktoś coś pomoże.
Od jakiegoś czasu po każdym zamknięciu przeglądarki (firefox) muszę czyścić ciasteczka od tej strony bo inaczej nie wchodzi....dobra,upierdliwe to przeokrutnie ale jakoś się przyzwyczaiłem.
Problem większy zaczął się dziś.....mianowicie w ogóle już nie wchodzi strona mimo wyczyszczenia ciasteczek.
To samo mam na innych przeglądarkach,chrome i IE.
Kolega sprawdzał i twierdzi że u niego śmiga.....ktoś ma jakieś pomysły ?Icon_mad