Stock Board - forum fotografii stockowej
PayPal - system płatności - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Ogólnotematycznie (https://stock-board.info/forum-ogolnotematycznie.html)
+--- Dział: Ogólnie o stock photography (https://stock-board.info/forum-ogolnie-o-stock-photography.html)
+--- Wątek: PayPal - system płatności (/watek-paypal-system-platnosci.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: PayPal - system płatności - juras10-77 - 2015-01-06

Na Paypalu lepiej miec saldo w $$$? Czy w PLN?
Jak kasa przychodzi pobierają jakieś prowizje ? Coś piszą o 4%.Jak najlepiej robić mając konto specjalne (osobistego się już nie da założyć) - jest kasa w $ - potem przeliczać u nich - ile biorą prowizji - a potem na konto w pl zł ?Tak jest najlepiej ? Czy znacie inne metody - pytam bo jestem zielony w temacie.


RE: PayPal - system płatności - monster666 - 2015-01-07

W związku ze zmianami na IS dołączam się do powyższego pytania.


RE: PayPal - system płatności - rachwal - 2015-01-13

Kasa przychodzi w walucie jaką ktoś wysłał... przed wysłaniem do banku w Polsce będzie trzeba przewalutować na PLN.


RE: PayPal - system płatności - juras10-77 - 2015-01-13

Saldo podstawowe ustawić w pln a dodatkowe w $ czy odwrotnie ? Przelicza sie na końcu jak do banku leci konwenterem walut czy wcześniej można ? Przy konwersji zabieraja 2,5 % ? Proszę tak łopatologicznie Smile


RE: PayPal - system płatności - MattZ90 - 2015-01-13

Mi przychodzi kasa w USD, klikam wypłać, wpisuję kwotę w USD, pokazuje ile dostanę w PLN i już. Niczym sobie głowy nie zawracam.


RE: PayPal - system płatności - GregorK - 2015-01-13

dokładnie jak mat pisze. sald w walutach możesz mieć tyle ile walut, tylko po co ? Smile


RE: PayPal - system płatności - maccio - 2015-05-13

Hej,
czy ktoś z Was próbował rozliczeń z bankami zdjęć w sposób inny niż przez PP? Zastanawiam się, czy jest jakakolwiek możliwość wypłacania USD bez przewalutowania USD-PLN-USD. Skoro zarabiamy w $ miło by było móc także je mieć w kieszeniIcon_wink
Mając konto dolarowe w swoim banku - możemy oczywiście wypłacić zielone banknoty w każdej chwili - tylko, by one trafiły na to konto, PP dokonuje podwójnego przewalutowania, czyli 2X4%....


RE: PayPal - system płatności - fotek - 2015-05-13

Każdy bank ma podany sposób w jaki się mozna rozliczyć i przelewów na rachunki tam nie ma (byc może któryś, ktorego nie znam ma)


RE: PayPal - system płatności - pershing - 2015-07-24

Gdybyście mieli problem z wypłatą pieniędzy (ja miałem od wczoraj) błąd serwera.
Dzwoniłem dziś do obsługi klienta i dowiedziałem się, że są w trakcie zmiany serwerów i faktycznie mają z tym problem. Pomaga wyczyszczenie ciasteczek, ponowne zalogowanie do konta. Miła Pani z obsługi zapewniła mnie, że jeszcze dziś ten problem zostanie rozwiązany.


RE: PayPal - system płatności - bluefilter - 2015-07-24

(2015-07-24, 11:15:34)pershing napisał(a): Gdybyście mieli problem z wypłatą pieniędzy (ja miałem od wczoraj) błąd serwera.
Dzwoniłem dziś do obsługi klienta i dowiedziałem się, że są w trakcie zmiany serwerów i faktycznie mają z tym problem. Pomaga wyczyszczenie ciasteczek, ponowne zalogowanie do konta. Miła Pani z obsługi zapewniła mnie, że jeszcze dziś ten problem zostanie rozwiązany.


Czyli, dobrze zrozumiałem przy otworzonym Firefoxie zastosować skrót klawiaturowy Ctrl+Shift+Delete