Stock Board - forum fotografii stockowej
PayPal - system płatności - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Ogólnotematycznie (https://stock-board.info/forum-ogolnotematycznie.html)
+--- Dział: Ogólnie o stock photography (https://stock-board.info/forum-ogolnie-o-stock-photography.html)
+--- Wątek: PayPal - system płatności (/watek-paypal-system-platnosci.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: PayPal - system płatności - claraveritas - 2012-10-05

a ja na szczęście mam i chce mieć tylko takie problemyIcon_wink


RE: PayPal - system płatności - irontrybex - 2013-01-27

Mam pytanko: posiadacie konta osobiste?
Kilka dni temu zakładałem konto, przechodząc przez rejestrację nie zauważyłem nigdzie wyboru konta osobistego przez co utworzyło mi się konto rozszerzone.
Napisałem do supportu prośbę o zmienienie na osobiste i dostałem takie info:
"Panie Tomaszu, nasz serwis zrezygnował z dostępnego do niedawna typu konta osobistego, ponieważ konto specjalne wyposażone jest w identyczne opcje w wersji nieco wzbogaconej. Dlatego do celów prywatnych/osobistych radzimy prowadzenie konta specjalnego"

Pomimo tej informacji na stronie Paypal ciągle wiszą cenniki konta osobistego i nie ma żadnej wzmianki o jego zamknięciu. Zastanawiam się czy to przypadkiem nie jest próba naciągnięcia użytkownika na dodatkowe opłaty.


RE: PayPal - system płatności - rachwal - 2013-01-27

Nie jest.


RE: PayPal - system płatności - lechyu - 2013-03-02

Pytanie do osób przelewających pieniądze na bankowe konta firmowe.

Mam osobiste konto na PayPalu, ale pierwszy raz chcę wysłać z niego pieniądze na bankowe konto firmowe w Polsce. Przy dodaniu nowego rachunku bankowego na PP, wpisuje się imię i nazwisko, nr konta itp., ale nie ma nic na temat nazwy firmy. Czy to wystarczy żeby pieniądze przyszły? Nie chcę płacić opłaty za zwrot źle skierowanych pieniędzy.


RE: PayPal - system płatności - StudioKN - 2013-03-02

Tak, wystarczy. Imię i Nazwisko musi się zgadzać i będzie ok. Ja nie miałem problemów.


RE: PayPal - system płatności - Nightman - 2013-09-13

Wgryzał się ktoś w ostatnie zmiany "na lepsze" warunków na PayPal. Pewnie większość to kosmetyczne zmiany ale pod ich przykrywką może coś tam nawywijali :/ Przyznam, że nie jestem na bieżąco z tymi warunkami ale niech już są jakie są, bo wszelkie zmiany zawsze kojarzą mi się zawsze z gorszym.

Zawsze w plecy przy tzw.
- urealnienie stawek na stockach
- uatrakcyjniana cennik stockowy
- dbanie o dostawców i obniżanie im prowizji
- czy choćby taki Win8 w miejsce Win7 Icon_frown


RE: PayPal - system płatności - SHaiith - 2014-01-04

Czy ktoś próbował dodać drugi rachunek bankowy na koncie PayPal?
Wszystko robię tak samo jak ostatnio. Założyłem firmę, mam nowy rachunek bankowy, nawet w tym samym banku co pierwsze konto wpisane w PayPalu.
Więc chciałem je dodać, do listy rachunków bankowych PayPala.
Niestety mi się to nie udaje i od razu dostaje komunikat o błędzie.

"W tej chwili nie można przetworzyć danych rejestracji rachunku bankowego. Przepraszamy za utrudnienia. Spróbuj później."

Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem? napisałem w tej sprawie do Paypala, zobaczymy co mi odpiszą.


RE: PayPal - system płatności - ambrozinio - 2014-01-04

Ja mam 3 numery rachunków z tego samego na PP. Nie miałem z tym żadnego problemu ale fakt, że robiłem to dość dawno. Jedyny problem jaki miałem to nie mogłem zmienić hasła. Kontaktowałem się z supportem, dostałem szybką odpowiedź o zgłoszonym problemie, po tygodniu skontaktowali się znowu ze mną w celu potwierdzenia, że problem został rozwiązany (i faktycznie został).


RE: PayPal - system płatności - GregorK - 2014-01-04

Shaiith, dzwoń na info linię. Jest dość "operatywna" Smile


RE: PayPal - system płatności - MattZ90 - 2014-01-04

(2014-01-04, 03:51:33)SHaiith napisał(a): Czy ktoś próbował dodać drugi rachunek bankowy na koncie PayPal?

Ja dodałem chyba w Grudniu, bez problemów. Tylko pieniędzy jeszcze na niego nie przelewałem, ale mam nadzieję, że wszystko będzie OK Icon_razz