Stock Board - forum fotografii stockowej
Fotografia żywności - stylizacja - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Ogólnotematycznie (https://stock-board.info/forum-ogolnotematycznie.html)
+--- Dział: Jak fotografować (https://stock-board.info/forum-jak-fotografowac.html)
+--- Wątek: Fotografia żywności - stylizacja (/watek-fotografia-zywnosci-stylizacja.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Fotografia żywności - stylizacja - Alicja - 2009-01-13

Świetne strony Smile
Bardzo inspirujące ..chyba się skusze i podejme jakieś próby w fotografii kulinarnej Smile


RE: Fotografia żywności - stylizacja - Evva - 2009-01-14

Linki ciekawe, ale czasem poza oglądaniem przydałoby się kilka słów z poradami.


RE: Fotografia żywności - stylizacja - tomas24 - 2009-01-14

Zgadzam się z obiema paniami, koniecznie podglądać, ale i radzić się i pytać, jako szef kuchni, od strony kulinarnej i żywnościowo merytorycznej chętnie odpowiem na każde pytanko. Pozdrawiam


RE: Fotografia żywności - stylizacja - robgr85 - 2009-01-15

(2009-01-14, 23:08:00)tomas24 napisał(a): Zgadzam się z obiema paniami, koniecznie podglądać, ale i radzić się i pytać, jako szef kuchni, od strony kulinarnej i żywnościowo merytorycznej chętnie odpowiem na każde pytanko. Pozdrawiam

fajnie by było aby udało Ci się przygotować poradnik o którym była mowa kilka postów wyżej... nie mam teraz konkretnych pytań, ale byłoby dobrze mieć coś takiego pod ręką.


RE: Fotografia żywności - stylizacja - tomas24 - 2009-01-15

Robert pracuje nad tym, ale to nie takie łatwe ,nie wiem dokładnie co pisać, bo całą moją kulinarną wiedzę, cięzko byłoby przepisać, może niech każdy napisze jakieś wskazówki, i bedzie mi łatwiej


RE: Fotografia żywności - stylizacja - Evva - 2009-01-22

Ja bym chciała wiedzieć czego z czym np. kategorycznie łączyć nie wolno?
jakie dawać elementy dekoracji (z czego, jak wykonane)?
jakie tło? czy np. rybę lepiej położyć na szkle, desce, metalu.... Icon_wink

itp. itd. Smile


RE: Fotografia żywności - stylizacja - rachwal - 2009-01-22

Powinno tam byc napisane: jak to zrobic, aby wygladalo smacznie Icon_wink


RE: Fotografia żywności - stylizacja - tomas24 - 2009-01-22

Evva dobre wskazówki, już powoli poradnik się klaruje, dajcie mi jeszcze troszkę czasu a napewno coś w pdf-ie się pojawi

Rachwal napisać byłoby łatwo - ale z realizacją mogłyby być problemy, ale nie wykluczam, że podam jakieś przykłady.
I przy okazji mały pytanko, chce umieścić gotowy poradnik na rapidshare, czy moge na forum wkleić link do pliku?

Pozdrawiam i czekam na kolejne wskazówki, a czasu coraz mniej.


RE: Fotografia żywności - stylizacja - rachwal - 2009-01-22

Czemu nie, wklejaj.


RE: Fotografia żywności - stylizacja - Evva - 2009-01-23

tomas24, to może jeszcze coś o tym w jakim momencie przygotowania potrawy robić zdjęcie? ( w sensie jak mamy sałatkę z sosem to może lepiej zrobić zdjęcie przed mieszaniem niz po żeby składniki były mniej "zmęczone" i widoczne? a może to już nie to samo i jednak lepiej "po"?)