Stock Board - forum fotografii stockowej
Miłe zaskoczenie na Fotolii - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Miłe zaskoczenie na Fotolii (/watek-mile-zaskoczenie-na-fotolii.html)



RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - szakalikus - 2016-10-28

Nigdy wcześniej nie zastanawiałem się nad ustawianiem kwoty licencji. Z tego co pamiętam to kiedyś nawet się nie dało ! Nie wiem czy to zmiany na fotoli czy może przeskos z brązu na silver. W każdym razie uploaduje, keyworduje i wysyłam Smile Z tego co widzę domyślnie mam ustawione 30. I z tego co się domyślam nie ma dobrej odpowiedzi na pytanie czy warto zwiększać ? Po niskiej cenie może być dużo DLi, a po wysokiej mniej i nie wiadomo co pod koniec miesiąca wyjdzie na lepsze? Czy ktoś z Was ustawia wartości maxymalne? Czy jest sens np dla gniotowatych textur ustawiać najniżej a dla bardziej sensownych sesji wyżej? Ktoś manipulował tymi wartościami i może się wypowiedzieć?


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - yuma2 - 2016-10-28

Ja manipuluje od dluzszego czasu i nie jestem w stanie odpowiedziecSmile
mysle ze jesli uwazasz ze zdjecie jest mocne i unikatowe warto wrzucic maksymalna cene,w przeciwnym razie przynajmniej podniesc do 50, kazdy ma swoje sposoby ale ciezko cos ogolnie wywnioskowac, tym bardziej ze max cene ustawiasz tylko na elke a tych wiadomo tyle co kot naplakal a jesli ktos ja potrzebuje to nie bedzie sie zastanawiac czy cena jest 30 czy 50 czy 100


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - tomeyk2 - 2016-10-28

W sprawie tego, jak wpływa to na sprzedaż.
Od początku sierpnia nie miałem żadnej sprzedaży za maksymalną ustawioną cenę, miałem wtedy ustawione 30 lub 60 kredytów.
Na początku października wszystkie podniosłem do 100 kredytów.
Czyli przez dwa miesiące nie miałem żadnej sprzedaży za 30 i 60 kredytów, a za ponad 3 tygodnie nie mam żadnej sprzedaży za 100 kredytów.

Mam nadzieję, że pomogłem Smile

Co nie zmienia faktu, że bardzo mi się podoba jak Fotolia sprzedaje moje gnioty.


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - fotorince - 2016-10-28

Ja na Fotolia wszystkie ceny mam na maksa.
Nie oszukujmy się i tak mało nad płacą więc co tu jeszcze się litować;]
Mimo cen maksymalnych jakoś nie narzekam na sprzedaż na FT, u mnie zdecydowane drugie miejsce po shuterze.


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - Edge - 2016-10-28

Ja też ustawiam ceny na maksa i zawsze będę tak robił.


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - fotorince - 2016-11-04

I like it ;]

[Obrazek: attachment.php?aid=951]


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - adalbert74 - 2016-11-04

Brawo! Wystrzałowo Icon_wink


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - alga38 - 2016-11-05

WoW! Gratki Smile


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - yuma2 - 2016-11-14

obudzilem sie dzis rano jako Gold Contributor Icon_cheesygrin


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - maccio - 2016-11-14

Brawo!!!